Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Dobra, widzę że nie ma chętnych na rozbieranie GO, i zaczynam się zastanawiać czy samemu nie zrobić. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie tutaj na jakie zapachy reflektujecie i na jakie ilości, z tym że czekam na informacje dzisiaj do godziny 22 i jak zbierze się trochę chętnych to wybiorę z komentarzy najpopularniejsze zapachy i kupię te oleje.
To nie jest lista rezerwacyjna - na razie luźne propozycje. Na rezerwację zrobię osobny wpis i zawołam.

Cena 1ml - 1.7 zł.
#perfumy
  • 54
@pawelwojciech: Jakbyś rozbierał Amouage Journey to bym coś wziął, do tego polecam Amouage Reflection (naprawdę udane). TF Oud Wood IMO jest bardzo słaby, z resztą jak jesteś z Wro to mogę dać Ci powąchać i ocenisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Qtavon: Lepszy jest ten o trochę niższym stężeniu - ponoć niektóre olejki rozpuszczają się też w wodzie i mogą lepiej dojrzewać
@pawelwojciech: doskonaly pomysl, pisze sie na to na 200% :D

Z mojej strony koniecznie:

chanel - allure blanche
ford - oud minerale (polecam świetny morski slony zapach na lato bedzie, akurat dojrzeje ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Amouage - Beach Hut (bezapelacyjnie i każdemu bym polecał, bo podobno świetnie arabom wyszedł, a oryginał to każdy wie... ekstraklasa)

Akurat moim zdaniem oud wood wyszedł całkiem spoko, generalnie wg
@pawelwojciech: Wlasnie czytam, chyba zlapie zajawke :D Ale mam jeszcze glupie pytanie. Olejki wysylasz w buteleczkach jakiej wielkosci? :D Bo nie wiem czy mam szturmem szukac butelek 50ml czy juz w takich wysylasz i tylko dolewka alko i ew gliceryny :D
@pawelwojciech: No to w ogole widze ze easy peasy temat :D Niebieski wytypowal 3 zapachy 'must have', widze ze powyzej sie powtarzaja to na pewno cos wezme :D dzieki! PS: jutro rano dam znac bo dzis bede offline