Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Dobra, widzę że nie ma chętnych na rozbieranie GO, i zaczynam się zastanawiać czy samemu nie zrobić. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie tutaj na jakie zapachy reflektujecie i na jakie ilości, z tym że czekam na informacje dzisiaj do godziny 22 i jak zbierze się trochę chętnych to wybiorę z komentarzy najpopularniejsze zapachy i kupię te oleje.
To nie jest lista rezerwacyjna - na razie luźne propozycje. Na rezerwację zrobię osobny wpis i zawołam.

Cena 1ml - 1.7 zł.
#perfumy
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelwojciech: Jakbyś rozbierał Amouage Journey to bym coś wziął, do tego polecam Amouage Reflection (naprawdę udane). TF Oud Wood IMO jest bardzo słaby, z resztą jak jesteś z Wro to mogę dać Ci powąchać i ocenisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Qtavon: Lepszy jest ten o trochę niższym stężeniu - ponoć niektóre olejki rozpuszczają się też w wodzie i mogą lepiej dojrzewać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@van-der-staas: zawsze jest opcja dołożenia do zamówienia małych sampli po 5 czy 10 ml (w pakietach po 6 albo 12 sztuk ale to już cena za ml większą wychodzi), także obadaj sprawę na stronie genericperfumes.com
  • Odpowiedz
@pawelwojciech: a jakis memo leather? nie wiem jak sie ma do oryginalu moze ktoś coś;)
z tych co pisałeś poki co

TF TL -10
MFK BR 540 -10
Creed ViW -10
PdM Layton -10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zimnok:olej 30x1.7 + szkło 3x3 + przesyłka około 15 zł + opcja spirytusu za 0.03 zł za ml XD oczywiście plus szkło na spirytus. No i za 80 zl masz 150 ml dobrych perfum XD
  • Odpowiedz
@pawelwojciech: doskonaly pomysl, pisze sie na to na 200% :D

Z mojej strony koniecznie:

chanel - allure blanche
ford - oud minerale (polecam świetny morski slony zapach na lato bedzie, akurat dojrzeje ( ͡°
  • Odpowiedz