Wpis z mikrobloga

Siema koledzy i koleżanki
Są osoby które słuchają audiobooków wieczorem kiedy spia tzn przeczytałem w książce Tima Ferrisa plemię mentorów o sleep phones i mnie zainteresowało to bardzo tzn opaska ze słuchawkami.
Jakaś tam gwiazda pisarstwa tak słucha a że ostatnio mam bzika na temat rozwoju ale konkretnego a więc poprawy jakości życia(wreszcie z efektami a nie mentalna masturbacja :D )pomyślałem że ciekawa sprawa wieczorem słuchać to zawsze z 2h słuchania które rozumiem a może jeszcze podświadomie coś zostanie.
Testowałem kiedyś to byłem raz zmęczony raz nie.
Rozpoczynam dyskusje
#sen #audiobook #audiobooki #ksiazki #sluchawki #rozwojosobisty #psychologia
  • 8
@xyzqwe: kup sobie podróby sleep phonesów na aliexpress - jedna sztuka kosztuje chyba z 3 USD. Jakość wykonania ta sama, bo miałem kiedyś oryginały (a ich cena, to jest #!$%@? jakaś parodia). Polecam. Do tego możesz w każdej appce do audiobooków ustawić opcję "wyłącz na koniec rozdziału".
@krejdd: na allegro widziałem za 50zl do tego audiobooki storytel natomiast ciekawi mnie czy z punktu zdrowotnego to nie jest bezpieczne bo człowiek musi się przecież wyspać a druga sprawa czy ludzie tak robią
@xyzqwe: słucham audiobooków do snu i czasem zdąży się, że przytnę komara... nigdy nic nie pamietam z tego co leciało, dlatego też myśle, że ta nauka przez sen to pic na wodę, ale spróbuj. Napisz potem czy jest jakiś efekt.
@xyzqwe: nie żebym się czepiał Tim Ferris amerykański przedsiębiorca, autor poradników i inwestor
Audiobooki słucham zazwyczaj jak robię jakieś rzeczy nie wymagające wielkiego skupienia tj. czekanie na autobus, jazda autobusem, sprzątanie, gotowanie itd. Do snu to się chyba tylko i wyłącznie dzieciom nadaje puszczanie ich jak ktoś ma. Mnie osobiście męczyło i nużyło słuchanie wieczorami w łóżku i zazwyczaj nic z tego nie pamiętałem i tak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartus88: @deliryk: @krejdd: witam kolegów, którzy słuchają do snu. Ja codziennie wieczorem, gaszę światło i włączam audiobooka. Przerobiłem dużo na YT historycznych rzeczy(: Polecicie coś ciekawego? I właśnie, pierwszy raz widzę te sleepy phones na Alli. Opkaca się wydać 20zl?