Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi nie mówi, ze dzisiejsze czasu w których żyją 15-19 latkowie to nie premium times. Półnagie dziewczyny na ulicach, twarde na osiemnastce, w klasie połowa dziewczyn w leginsach i po siłowni z dekoltami do pępka. Do tego modnie i drogo się ubierają i dużo imprezują. W moich czasach modne były rozciągnięte swetry i długie spodnie nawet latem( ͡° ʖ̯ ͡°). #zalesie #logikarozowychpaskow
Pobierz N.....d - Niech ktoś mi nie mówi, ze dzisiejsze czasu w których żyją 15-19 latkowie t...
źródło: comment_w1RLSfzqvslhc37bZNWHqKYtlHhYIGhL.jpg
  • 132
niestety ale taka prawda. Kiedys sztruksy z rynku i jeansy za duze a dzis piekne legginsy od CK i staniczek sportowy na o kamizelka. Wlosy piekne proste bo co druga ma prostownice a kiedys pozyczaly suki prostownice od najbogatszej na dyskoteke tylko i tak #!$%@? to robily. Lepszy make up teraz ciuchy bardziej podkreslaja lub ukrywaja ksztalty. tyle stanikow ze mozna nareszcie dobry dobrac i cyce nie wygladaja w wieku 18 lat
przecież to lepszy seks niż półnaga karyna z otwartym pępkiem i bluzką bez ramienia z jednej strony xD


@brednyk: Gdy mamy dwie skrajności na szali każdy wybór będzie #!$%@?. Karyny są oblesne, to fakt. Ale dzisiejsze nastki w rozciągniętych tiszertach, włosach jakby obcinała koleżanka co się uczy dopiero fryzjerstwa, okularach z oprawkami szpecącymi ryj, butach przypominające ortopedyczne itd. są czasami wręcz aseksualne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nild z jednej strony niby tak, ale z drugiej strony jak widzę na mieście jaki jest odsetek, nie tyle co trochę większych, ale perfidnie ulanych loch w tym wieku to już niekoniecznie jest co zazdrościć. XD
@shitstormer: aż przypomina mi to mojego dziadka, za którym też pół wioski się uganiało jak mówiła babcia. No dziadek miał przystojną gębę za młodu, choć był niski jak ja. Po czasie czyt. po śmierci dziadka i babci, dowiedzieliśmy się, że dziadek miał kochankę we wsi xD i to dobrą znajomą rodziny, którą nawet i ja pamiętam.
Taki to był mały kogut z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)