Wpis z mikrobloga

Czy to się kiedyś skończy? To jest dramat. Mieszkania na Hucie już powyżej 9tys/m. Już niedługo trzeba będzie być milionerem żeby kupić swoje 4 kąty. Czuję że jak za 2 lata ja będę chciał kupić to pewnie będą i po 12 tys. Ja rozumiem są ludzie bogaci, którzy mogą sobie kupić i 15k/m ale wydaje mi się że większość ludzi w tym kraju zarabia na moim poziomie (4000).

JA SIĘ KU&WA PYTAM SKĄD? Skąd Ci ludzi biorą na to hajs? l dlaczego jest tyle fur za 200k na ulicach jak średnia krajowa to 3k?? Brać kredyt hipoteczny na 30 l i przez 30 l. płacić 2500 wszystkich kosztów? Ehh.. 30 lat na karku i zero perspektyw w tym kraju. Tak #zalesie . Jeszcze 3_4 lata temu miałbym ratę z czynszem na poziomie 1800 zł. Dziś musiałby oddać ponad pół wypłaty na samo mieszkanie. A pensja stoi.

Dziękuję PIS że ukradliście moje marzenia na własny kąt

#krakow ##!$%@? #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kupnomieszkania #gorzkiezale #mieszkanie #nieruchomosci #pracbaza
  • 154
@Whiteshadow: Trzeba, ale jak odliczasz podatki to wychodzi to przyjemniej. No i uzyskanie takiego finansowania na firmę jest prostsze. Po prostu nie jest tak, ze ludzie się rozbijają kupionymi furami za gotówkę, to po prostu inna forma finansowania. Nikt tez przy 3k na umowę o prace nie zrobi tego, ale jak już ma działalność i dochody koło 5 to może nawet zacząć o tym myśleć.