Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie dowiedziałam się, że po prawie trzyletnim związku i ponad roku mieszkania razem, niebieski lvl 29 nie oświadcza mi się, bo ma inne wydatki (w tym nowego iPada Pro, nowe łóżko (którego zakup odkładamy od ~roku) i że nie jest mnie pewien.

Czuję się tak, że nawet nie potrafię tego opisać. Mam ochotę się wyprowadzić z dnia na dzień, ale nawet nie mam dokąd - przyjechałam tutaj, żeby z nim zamieszkać, studiowałam gdzieś indziej, mam tutaj tylko luźnych znajomych z pracy, a ci bliżsi są od niego (albo żony jego kumpli)....

Powiedzie coś, błagam

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 99
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro tak powiedział to masz wprost ogląd sytuacji. On nie chce się żenić. Ty tak. Teraz odpowiedz sobie czy tobie to pasuje.

Jak dla mnie jak ludziom jest dobrze to są ze sobą. Jak jest źle to łatwo się rozstaną. Po co to kompilkować rozwodem?

Jedyna korzyść że ślubu dla faceta to MOŻE wspólne rozliczenie podatkowe, które i tak jest okupione składaniem się na wspólny budżet. Na prawdę nie dziw
Elo melo twoja stara: No ale o co chodzi? Wprost powiedział, ze nie jest ciebie pewien. Jak po 3 latach nie jest to i po 10 tez nie będzie. Potraktuj to jako przysługę, podziękuj za 3 lata związku, spakuj się, wynajmij coś i bądź duża dziewczynka. Dasz radę, bywało lepiej i będzie ciężko na początku ale wiesz ze to dobra decyzja. Nie tylko ty byłaś w takiej sytuacji i ludzie daja
Czuję się tak, że nawet nie potrafię tego opisać. Mam ochotę się wyprowadzić z dnia na dzień, ale nawet nie mam dokąd - przyjechałam tutaj, żeby z nim zamieszkać, studiowałam gdzieś indziej, mam tutaj tylko luźnych znajomych z pracy, a ci bliżsi są od niego (albo żony jego kumpli)....

@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety, ale po co on ma ci się oświadczać i głupio pytać, czy będziesz z nim żyć skoro ty to już
A co do innych komentarzy murków o seksie przed ślubem. Wspólne mieszkanie powinno być OBOWIĄZKOWE przed zawarciem małżeństwa na MINIMUM rok. Wtedy skończyła by się nieśmiertelna niezgodność charakterów jak powód rozwodu

@Tytanowy_Lucjan: Co ty pleciesz, przecież ta epidemia rozwodów występuje w czasach, gdy par nie mieszkających ze sobą przed małżeństwem jest jak na lekarstwo
@AnonimoweMirkoWyznania: tak czytam komentarze i chyba głównie wypowiadają się osoby, które nigdy nie były w dłuższym związku :p o ile w ogóle w jakimś były.

Pytałaś w ogóle swojego faceta czego on chce? Bo opisana sytuacja wygląda tak jakbyś #!$%@?ła sobie nagle w głowie ślub, którego tylko Ty chcesz bo tak i koniec.
Wydaje mi się, że póki nie zaczynacie w związku myśleć jako "my", a nadal patrzycie przez pryzmat jednostki