Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie dowiedziałam się, że po prawie trzyletnim związku i ponad roku mieszkania razem, niebieski lvl 29 nie oświadcza mi się, bo ma inne wydatki (w tym nowego iPada Pro, nowe łóżko (którego zakup odkładamy od ~roku) i że nie jest mnie pewien.

Czuję się tak, że nawet nie potrafię tego opisać. Mam ochotę się wyprowadzić z dnia na dzień, ale nawet nie mam dokąd - przyjechałam tutaj, żeby z nim zamieszkać, studiowałam gdzieś indziej, mam tutaj tylko luźnych znajomych z pracy, a ci bliżsi są od niego (albo żony jego kumpli)....

Powiedzie coś, błagam

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 99
@AnonimoweMirkoWyznania: Z Twojego wpisu wynika, że tylko Ty masz parcie na ślub, a nie on. Myślisz że to kwestia pieniędzy na ten symboliczny pierścionek? Ja myśle że jednak nie. Nie chciał sobie zamykać furtki i dobitnie Ci powiedzieć, że sorry ale nie - to wymyślił sobie iPada, a że pewnie naciskałaś to musiał wydusić z siebie że nie jest Ciebie pewien i tyle. Z jednej strony smutno jest usłyszeć coś takiego
@Czarny_Niewolnik: Dokładnie tak, nie wierzę, że rozmowa przebiegała jak jest zaprezentowana.

3 lata cisza i nagle - hej, oświadczysz mi się teraz?

Nie, nie jestem ciebie pewny, a w ogóle to muszę kupić ipada i mnie nie stać.

I koniec rozmowy? Przecież jak kobieta jest "męczybuła" to będzie dopytywać czemu nie teraz, czemu nie jest jej pewny itd. Taka rozmowa jest dłuższa, padają argumenty...

Oczywiście ważne szczegóły są ukryte w tej
Pomimo pieprzenia o równouprawnieniu to przeważnie facet ma pracę, która więcej dokłada do budżetu, więc poświęca swój majątek do podziału z np. słabo opłacaną przedszkolanką czy inną kasjerką w galerii.


@Tytanowy_Lucjan: napisałeś "Ślub to same korzyści dla kobiety, a straty lub w najlepszym wypadku brak plusów dla mężczyzny", a tutaj używasz słowa "przeważnie". To pierwszy poważny błąd w twoim myśleniu. Szczególnie biorąc pod uwagę, że świat się zmienia. Może w twoim
OP: Padały tutaj zarzuty o to, że chcę sponsoringu i czemu sama się nie odsiadczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prostuję - zarabiam nieźle, utrzymuję się sama i finansuje nasze życie w 50%. Chciałam się oświadczyć, ale on powiedział, że to wykluczone. Chciałam kupić jego wymarzone perfumy za ~1k i dać mu już po zaręczynach + zabrać na weekend.

Tak - już nieraz rozmawialiśmy o ślubie i naszych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli to, że teraz z tobą jest (i mówi, że chce być?) się nie liczy i nie jest na serio, ani na poważnie? Ale tuż po podpisaniu papieru w USC magicznie już będzie się liczyć, bo to LVL UP w tej grze?

Piszesz, że jesteś samodzielna. Łożysz na połowę utrzymania mimo nierówności waszych płac. Szczere gratulacje - oby więcej takich kobiet, którym się chce (
@Mapapolski:

o zrezygnowanie z pewnych rzeczy, o udowodnienie swojej kobiecie że się ją traktuje jako coś więcej niż tylko wór na spermę, że chce się ją posiadać dla siebie, że chce z nią mieć dzieci, spędzić resztę życia...jest to pewnego rodzaju dowód miłości


Nadal nie rozumiem dlaczego nie można tego wszystkiego zrobić bez ślubu/wesela.

Szczerze to nie chciałbym być w związku z kobieta która uważa że dopóki nie wezmę z nią