Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie dowiedziałam się, że po prawie trzyletnim związku i ponad roku mieszkania razem, niebieski lvl 29 nie oświadcza mi się, bo ma inne wydatki (w tym nowego iPada Pro, nowe łóżko (którego zakup odkładamy od ~roku) i że nie jest mnie pewien.

Czuję się tak, że nawet nie potrafię tego opisać. Mam ochotę się wyprowadzić z dnia na dzień, ale nawet nie mam dokąd - przyjechałam tutaj, żeby z nim zamieszkać, studiowałam gdzieś indziej, mam tutaj tylko luźnych znajomych z pracy, a ci bliżsi są od niego (albo żony jego kumpli)....

Powiedzie coś, błagam

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 99
i #!$%@? kilkunastu tysięcy na jedną noc?


@Tytanowy_Lucjan: kilkudziesięciu

Właśnie dowiedziałam się, że po prawie trzyletnim związku i ponad roku mieszkania razem, niebieski lvl 29 nie oświadcza mi się, bo ma inne wydatki (w tym nowego iPada Pro, nowe łóżko (którego zakup odkładamy od ~roku) i że nie jest mnie pewien.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale tak dokładnie powiedział? Że nie jest Ciebie pewien? Bo jak to Twoja nadinterpretacja, bo się złościsz, że
@Mapapolski: ciul tam z uczuciem, z miłością, z tym że chce się z kimś spędzić resztę życia bez wciągania w to kościoła, najważniejsze ruchanie i zapłata w postaci dania satysfakcji jednej nocy balowania (ślub) i wywalenia kasy na pierścionek i imprezę i papierka od księdza chrabąszcza.

LoL.

Ja głupi myślałem że seks uprawia się dla przyjemności i ewentualnie dla powiększenia rodziny. Jak widać jakiś staromodny jestem.