Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie dowiedziałam się, że po prawie trzyletnim związku i ponad roku mieszkania razem, niebieski lvl 29 nie oświadcza mi się, bo ma inne wydatki (w tym nowego iPada Pro, nowe łóżko (którego zakup odkładamy od ~roku) i że nie jest mnie pewien.

Czuję się tak, że nawet nie potrafię tego opisać. Mam ochotę się wyprowadzić z dnia na dzień, ale nawet nie mam dokąd - przyjechałam tutaj, żeby z nim zamieszkać, studiowałam gdzieś indziej, mam tutaj tylko luźnych znajomych z pracy, a ci bliżsi są od niego (albo żony jego kumpli)....

Powiedzie coś, błagam

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 99
  • Odpowiedz
@good_excuse:

nie wiem czemu sobie uroiłeś, że każda baba chce wesela za gruby hajs? XD


Nic sobie nie uroiłem, zrób research i dowiedz się ile jest wesel powiedzmy w roku, na które idzie w #!$%@? kasy a ile jest małych wesel kameralnych, gdzie nie trzeba się zapożyczać (lub cichaczem liczyć na to że w kopertach się zwróci).
Moja droga powiedzenie zastaw się a pokaż się nie wzięło
  • Odpowiedz
rozumiem że ty gdybyś nie miał seksu od kobiety to nadal byś chciał z nią mieć związek?


@Mapapolski: Tak. Dla mnie seks nie jest priorytetem czy koniecznością dla związku.
  • Odpowiedz
@Namarin: wiedziałam, że się zesrasz z tą wsią xd ja w żaden sposób nie nacechowałam negatywnie pochodzenia ze wsi, natomiast faktem jest, że tam rzadziej niż w miastach rezygnuje się z wesela na bogato.
no i śmieszne, że z góry zakładasz, że jeśli już jest to huczne wesele, to tylko dlatego, że panna młoda wymaga. chyba najzwyczajniej w świecie nie potrafisz zrozumieć, że niektórzy mężczyźni też tego chcą, to jest
  • Odpowiedz
@good_excuse:

wiedziałam, że się zesrasz z tą wsią xd


Co zrobię? wybacz ale nie nadążam za wypokową młodzieńczą nowomową i nie wiem co w tym przypadku masz na
  • Odpowiedz
@Namarin: no to dobrze, że ty, samiec z krwi i kości, wiesz doskonale czego chcą (albo nie) wszyscy mężczyźni na ziemi.
niestety z kobietami już ci tak dobrze nie idzie, weźmy mnie na przykład - nie wiem, w którym miejscu napisałam, że ślub jest niezbędny do szczęścia? z tym kościelnym to w ogóle kula w płot, bo chyba źle bym sobie życzyła, uważając, że udany związek wymaga czegoś, czego nigdy
  • Odpowiedz
@good_excuse:

no to dobrze, że ty, samiec z krwi i kości, wiesz doskonale czego chcą (albo nie) wszyscy mężczyźni na ziemi.

niestety z kobietami już ci tak dobrze nie idzie,


No to dobrze że ty, kobieta z krwi i kości, wiesz doskonale czego chcą (albo nie) wszystkie kobiety
  • Odpowiedz