Wpis z mikrobloga

@Erk700 jak to wygląda? I po co?
@dzieju41 tak, proszę.
@gorzki99 ekspres przy 4 kawach dziennie nie ma sensu. Zabiera miejsce i odbiera możliwość eksperymentowania z kawą i młynkiem.
@Kolorowezworki rozważam wywalenie tv z życia. Ale pomysł fajny ogólnie i super to wygląda.
@Iorem_ipsum wciskany klik mi jakoś nigdy nie podszedł. Uchwyty są bardziej ergonomiczne imo. Bogaty projekt elektryki? Dużo zwiększy to koszty instalacji? Suszarka odpada bo niszczy ubrania, a większość sportowych
bogaty projekt elektryki z duzą ilością gniazdek i punktów świetlnych,


@Iorem_ipsum: Miras Ale OP pisze o wykonczeniu a nie remoncie :) Dlatego nie wspominalem o instalacji elektrycznej bo zakladam ze jest zrobiona. A o instalacji moglbym conieco powiedziec :)

odbiera możliwość eksperymentowania z kawą i młynkiem.


@its_over_for_chlop: OK zalezy jak uzywasz (i jaki masz) ekspres. Ja mam przelewowy (ale z termosem a nie podgrzewana plyta). Jak se wieczorem ustawie to
@its_over_for_chlop: Pytanie ile elektryk sobie zawoła od punktu, kable nie kosztują dużo tylko raczej robocizna. Lampy same w sobie można bardzo fajne kupić i tanie nawet z casto czy leroya, No i też warto mieć dużo gniazdek, to naprawdę się przydaje do odkurzacza, ładowarek itp. Dodatkowo np. włącznik schodowy światła w sypialni przy łóżku - nie trzeba wstawać = wygoda. Specjalne punkty świetlne dla klimatu typu ledy, kinkiety przy TV itp
@its_over_for_chlop: jeden woli tak inny tak. W kuchni nie mam żadnych płytek tylko panele winylowe, na ścianie taką farbę ozdobną.
Nie mam telewizora i nie wiem jaki jest sens zakupu takiego urządzenia. Lepiej sobie zrobić jakieś miejsce do grania w planszówki albo miejsce do budowania z lego.
@its_over_for_chlop:
1. kontakty w kuchni, kontakty w kuchni i jeszcze trochę dorzuć kontaktów w kuchni.
2. Zasilanie (i ewentualnie włącznik) do wentylatorów do pionów kominowych, nawet jak nie planujesz tam wentylatora
3. Ledy pod szafkami w kuchni, jak nie chcesz, to będziesz chciał jak u kogoś zobaczysz
4. Zmywarka duża, nie patrz na małą nawet jak mieszkasz sam.

EDIT bo czytam wątek dopiero :D Dla mnie pralko-suszarka to był game-changer, nawet