Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie dowiedziałam się, że po prawie trzyletnim związku i ponad roku mieszkania razem, niebieski lvl 29 nie oświadcza mi się, bo ma inne wydatki (w tym nowego iPada Pro, nowe łóżko (którego zakup odkładamy od ~roku) i że nie jest mnie pewien.

Czuję się tak, że nawet nie potrafię tego opisać. Mam ochotę się wyprowadzić z dnia na dzień, ale nawet nie mam dokąd - przyjechałam tutaj, żeby z nim zamieszkać, studiowałam gdzieś indziej, mam tutaj tylko luźnych znajomych z pracy, a ci bliżsi są od niego (albo żony jego kumpli)....

Powiedzie coś, błagam

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 99
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan:

Ślub to same korzyści dla kobiety, a straty lub w najlepszym wypadku brak plusów dla mężczyzny


Jakie korzyści? Ja osobiście nie widzę żadnych, dlatego nigdy nie zrozumiem tego parcia ze strony kobiet na zaręczyny i śluby.
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania a czego się spodziewasz po mieszkaniu razem przed ślubem i dawaniu my dupy jak małżonka? Znudziłaś mu się. Miałem kilku znajomych z taką wersją życia razem i wszyscy się z różowymi rozstali( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@ms_introvert:

Jakie korzyści? Ja osobiście nie widzę żadnych, dlatego nigdy nie zrozumiem tego parcia ze strony kobiet na zaręczyny i śluby.


Pomimo pieprzenia o równouprawnieniu to przeważnie facet ma pracę, która więcej dokłada do budżetu, więc poświęca swój majątek do podziału z np. słabo opłacaną przedszkolanką czy inną kasjerką w galerii.

Niestety dużo kobiet ma ciagoty do wydawania kasy na niepotrzebne pierdoły typu świeczki, torebki i wakacje, żeby się pokazać.

Jak
  • Odpowiedz
OP: Tak, powiedział dokładnie, że nie jest mnie pewien i że ma ważne wydatki, jak tablet i inne gadżety.

Nie jest grafikiem (ja jestem i iPad Pro nie jest mi potrzebny).

Wie, że nie interesuje mnie ślub na 100 osób za miliony monet. Chciałam coś mega skromnego i ślub sylwiny. Oczywiście - DOŁOŻYŁABYM SIĘ, bo byłby to również mój ślub. Ale o czym tu mówić, skoro zakup pierścionka (jakiegokolwiek) w hierachii
  • Odpowiedz