Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy obiad: Duszona dziczyzna, jajecznica z 5 jaj, marynowany filet śledziowy, kiełbaski (chyba wieprzowe), sól.

#intermittentfasting #omad #jedzenie #jedzzwykopem #gotujzwykopem #keto #mieso #zerocarb #carnivore #dietakarniwora #dieta #jajecznica

Do czarnolistowania: #bederzigol #marynowanyfiletsledziowy
Pobierz
źródło: comment_8JFDat8f9wU1PxLysI7f1J1JU9bC7bEB.jpg
  • 44
@AshesOfTheSun: Dzięki.

Sęk w tym, że nie robię tego dla "formy". Gdybym chciał mieć "formę" to bym po prostu dużo i ciężko ćwiczył. A to jest i uciążliwe, i nie widzę w tym jakichś istotnych plusów. Czy byłbym zdrowszy? Marginalnie, może, nie wynika to jakoś klarownie z literatury. Czy byłbym ładniejszy? Bez koszuli może i tak, ale twarzy ćwiczeniami nie zmienisz. Czy mógłbym się chwalić online i postować wszędzie roznegliżowane autoportrety?
twarzy nie zmienisz? to popatrz na przemiany ludzi, ktorzy ciezko trenuja i jak zmienia sie ich twarz.


Twierdzisz, że ćwicząc, bez redukcji tkanki tłuszczowej, da się zmienić twarz? Nie mam tutaj na myśli wypadków ze sztangą na ławce. Masz jakieś przykłady? Jestem sceptyczny.

oczywiscie zaraz z jakimis badaniami od swojego doktora wylecisz, ale zdjecia mowia same za siebie.


Żadne z moich badań nie jest od "mojego doktora". Lokalna przychodnia nadaje się z
@anonymous_derp: chodzilo mi o twoich doktorkow od artykulow nt kalorii, glodowek i innych badan.

poogladaj sobie transformacje ludzi, ktorzy zaczeli prowadzic zdrowy, sportowy tryb zycia, jak sie wraz z ich sylwetka zmienila sie rowniez ich twarz. na youtube, reddicie itp. jest pelno takich porownan przed i po, tych co zrzucali z wagi ale rowniez tych co budowali mase miesniowa.

@Uuk_: on takie zdjecia wrzuca od kilku miesiecy i z kazdym
czy tobie to smakuje naprawdę? Taka mieszanka smaków ciężka do przełkniecia dla większości. Jesz coś poza tymi nietypowymi posiłkami? Jakieś sałaty czy coś? Nie śledzę tagu


@Uuk_: Nie rozumiem, jak ktokolwiek mógłby jeść coś niesmacznego długoterminowo. Tak, smakuje mi to.

Nie, jem wyłącznie rzeczy typu tego co postuję. Nie jem zieleniny.