Wpis z mikrobloga

Mirki, dzisiaj w nocy skradziono moje auto spod domu w Józefowie k/Otwocka. Auto to nietypowy LEXUS RC200T nr. rej. WZ0796T w kolorze blue mica. Podobno może być gdzieś odstawiony na "przeczekanie". Gdybyście go zobaczyli proszę o sygnał. Policja oczywiście szuka ale im więcej par oczu tym większe szanse na znalezienie. #samochody #motoryzacja #warszawa #policja #lexus
Pobierz
źródło: comment_Np0ujITYh54HQuQjZL9j1kz7H7LatiNW.jpg
  • 235
@tomasz-szalanski: opisz coś więcej, jak się prawa potoczyła.


@Gorrann po publikacji postu na FB ludzie zaczęli go shareowac i ktoś zwyczajnie zobaczył auto zaparkowane przy ulicy przy osiedlu domków jednorodzinnych w Miedzeszynie i powiadomił mnie oraz policję. Ja też zadzwoniłem na policję i po 20 minutach potwierdzili, że to moje auto. Stało zaparkowane 11km od miejsca kradzieży. Wnętrze, konsola środkowa uszkodzona bo szukany był GPS. Auto po oględzinach dało się uruchomic.
@tomasz-szalanski: Może warto zmienić miejsce zamieszkania. Ja to bym chyba nie mógł spać po nocach jakbym kupił wymarzone autko mając za sobą już jedną kradzież ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sam kupiłem teraz nowe auto. Może nie tak drogie, ale nie takie stare i jak sobie pomyślę, że planuję za parę lat kupić ~5letnie auto to mam tylko nadzieję, że w moim miasteczku będzie bezpieczne ( ͡°
Potem znajdą taką dziuplę z luksusowymi (lub nie) autami i zamiast zsumować wyroki za każde auto to najwyżej 5-8 lat dostaną #!$%@? jedne.


@Outline: Takie jest w Polsce prawo do każdego przestępstwa ;)
Może warto zmienić miejsce zamieszkania. Ja to bym chyba nie mógł spać po nocach jakbym kupił wymarzone autko mając za sobą już jedną kradzież ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Noggenfogger: Od tego masz AC ;) Tylko jak w przypadku opa, może się cieszyć, że nie znalazł wybebeszonej puszki bo by się kopał z ubezpieczeniem.

@tomasz-szalanski: Mocno zniszczony środek? Daj znać jak na to patrzy ubezpieczyciel.
Może warto zmienić miejsce zamieszkania. Ja to bym chyba nie mógł spać po nocach jakbym kupił wymarzone autko mając za sobą już jedną kradzież ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Noggenfogger: Od tego masz AC ;) Tylko jak w przypadku opa, może się cieszyć, że nie znalazł wybebeszonej puszki bo by się kopał z ubezpieczeniem.

@tomasz-szalanski: Mocno zniszczony środek? Daj znać jak na to patrzy ubezpieczyciel.


Czekam na