Wpis z mikrobloga

Mirki, dzisiaj w nocy skradziono moje auto spod domu w Józefowie k/Otwocka. Auto to nietypowy LEXUS RC200T nr. rej. WZ0796T w kolorze blue mica. Podobno może być gdzieś odstawiony na "przeczekanie". Gdybyście go zobaczyli proszę o sygnał. Policja oczywiście szuka ale im więcej par oczu tym większe szanse na znalezienie. #samochody #motoryzacja #warszawa #policja #lexus
tomasz-szalanski - Mirki, dzisiaj w nocy skradziono moje auto spod domu w Józefowie k...

źródło: comment_Np0ujITYh54HQuQjZL9j1kz7H7LatiNW.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
@tomasz-szalanski: skoro to już kolejne skradzione Tobie auto to czy policja nie brała Ciebie na celownik jako podejrzanego? :)

ponoć przy trzecim zgłoszeniu od razu zatrzymują na 24h ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poważnie pytając, nie miałeś wrażenia, że policja zadaje pytania które mogłoby wskazywać na Ciebie jako sprawcę kradzieży aby wyłudzić AC?


@SpalaczBenzyny jest seria pytań sprawdzajacych czy chciałeś się pozbyć auta lub masz problemy
  • Odpowiedz
@tomasz-szalanski: Dobra nie oszukuj z tym ze niby sie znalazlo chciales pochwalic sie lexusem by pograzyc zwyklych szarych ludzi ktorzy jezdza uno np. ja, powiem ci tak karma wraca, tu na ziemi mozesz sie lansowac ale po smierci uczciwie rozliczy nas ten sam bog, oby duzo palil bez pozdrowien.


@TopBusta już dużo pali... Damn... Karma
  • Odpowiedz
@tomasz-szalanski: Może kuźwa jakieś wyjaśnienia czy coś?


@powszechnielubianynick pisałem już wyżej. Rozpoznał go chłopak z FB. Napisał. Poinformował policję. Ja też zadzwoniłem . Pojechali sprawdzili i okazało się, że to mój. Stał normalnie zaparkowany na osiedlu domków jednorodzinnych w Miedzeszynie 11km od miejsca kradzieży. Karta z GSM wyrwana, konsola środkowa połamana. Kluczykiem dało się uruchomić.
  • Odpowiedz
@rad_kop: Nie mówię, że ten Lexus jest bliźniaczym modelem któreś Toyoty. Chodzi mi o to, że oprogramowanie które jest w Toyocie i w Lexusie jest praktycznie to samo, więc jeśli jakaś grupa opanowała Toyotę to i Lexusa ukradną.
  • Odpowiedz