Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski
W jakich okolicznościach poznaliście swojego aktualnego partnera/partnerke? Nie chodzi mi o jakieś długie wywody, tylko w dwóch, max trzech zdaniach zawrzeć informacje o waszym wieku, okolicznościach poznania się, czy gdy się poznaliście to ta druga osoba już kogoś miała czy był/a wolny/a i jak długo trwały zaloty zanim zostaliście w #zwiazki

Jeśli okoliczności w których się poznaliście to szkoła, impreza lub portal randkowy, to nie musicie się udzielać, interesują mnie okolicznośći poza tymi trzema, które są chyba najbardziej oczywiste.
  • 9
@Pralko-suszarka: poznaliśmy się na snapie, doslownie przypadkiem. Kiedyś byla na nim funkcja, propozycja „dodaj znajomego”, w której snapchat na podstawie wspolnych znajomych proponował jakaś osobę, niechcący kliknęłam, nie wiedziałam nawet kogo dodałam i po kilku dniach się do mnie odezwał, po 3 miesiącach mogliśmy nazwać nasza relacje związkiem
@Pralko-suszarka: akcja "poznajmy się" na demotywatorach, ja zaczynałam studia, byłam nowa w mieście i szukałam znajomych, a on chciał poznać kogoś spoza swojego stałego towarzystwa. Byliśmy razem po miesiącu, między nami są 4 lata różnicy, a w momencie poznania oboje byliśmy wolni.