Wpis z mikrobloga

O cie c--j... Jestem już 31 dzień czyli dokładnie miesiąc na detoksie od dragow i czuję efekty tego. A jakie? Te najgorsze. I najgorsze jest to że zazwyczaj w tym czasie brałem sobie jakiegoś zipa (chociaż to rzadko) albo jakąś kreseczke na pobudzenie no a teraz jako że zamierzam ten syf odstawić na zawsze to mój własny organizm mnie tak sponiewiera że chyba prześpię dzisiaj cały dzień i noc żeby coś się nie o------o ¯\_(ツ)_/¯
#narkotykizawszespoko
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WiFoN_xD: potrafię i sam nie mam parcia ale po prostu te wszystkie receptory dopaminowe/serotoninowe itd przechodzą jakiś reset i mnie d----------ą dawką niechęci, apatii i gniewu na raz
  • Odpowiedz
@murzynekkk w------ś się synek, niemniej jednak powodzenia
Prądu już 2 msc nie brałem i powiem szczerze, że gituwa
Przytylem, czasami se ćwiczę w domku i polecam serdecznie
  • Odpowiedz
@murzynekkk po 3 miesiącach mija, mózg w c---a Cię robi tak samo jak w przypadku alko występuje suchy kac. Neuroprzekazniki się normuja i glupiejesz. Nie wal żadnych krech ani nie pal bo zniszczysz to na co pracowałeś 31 dni.
  • Odpowiedz
@murzynekkk to zamierzasz odstawić cpanie na zawsze i masz towar pod ręką? Stary, jeżeli czym prędzej nie spuścisz tego w kiblu albo komuś nie ożenisz to daje Ci sto procent gwarancji że w przeciągu 3 tygodni będziesz latał najedzony towcem jak świnia bo najciekawsze jazdy jakie dla Ciebie przygotowała głową są dopiero przed tobą. Tu masz ciekawie wytłumaczę na jakiej zasadzie to działa i jak kluczową rolę odgrywa dopamina https://youtu.be/0De9iliP4fE
  • Odpowiedz