Wpis z mikrobloga

Czy tylko dla mnie to jest oczywiste, że jak wprowadza się do mnie #rozowypasek to płaci 50% rachunków i 50% raty za kredyt i czynszu xd?

Bo moja powiedziała, że będzie mi płaci tylko za rachunki, bo jak się rozstaniemy to mieszkanie będzie moje, a ona nic z tego nie będzie miała xD. Tłumaczę, jej że jak wynajmie mieszkanie od kogoś innego to też z tego "nic" nie będzie miała, a ona mówi że to inna sytuacja xd.

Co robić?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #kiciochpyta
  • 166
@Rruuddaa: daj znać czy taki układ jaki proponujesz (ratę płaci tylko osoba, na którą jest kredyt) jest w porządku jak weźmiesz kredyt na mieszkanie i niebieski do Ciebie się wprowadzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kexu: nie rozumiesz pojęć. Różnica jeśli jesteście razem, planujecie przyszłość bla bla i myślicie nad wspólnym zamieszkaniem. Wtedy oczywiste, że wspólna decyzja, wspólny kredyt i na swoje. Ale jak ktoś bierze kredyt, kupuje mieszkanie i mieszka w nim. Później poznaje laskę, gdzie się dobrze układa i zaprasza na wspólne mieszkanie + darmowe opłacanie 50% kredytu to chyba coś nie gra XD jak kur## chcecie ściągać hajs z kogoś to niech szuka