Wpis z mikrobloga

Czy tylko dla mnie to jest oczywiste, że jak wprowadza się do mnie #rozowypasek to płaci 50% rachunków i 50% raty za kredyt i czynszu xd?

Bo moja powiedziała, że będzie mi płaci tylko za rachunki, bo jak się rozstaniemy to mieszkanie będzie moje, a ona nic z tego nie będzie miała xD. Tłumaczę, jej że jak wynajmie mieszkanie od kogoś innego to też z tego "nic" nie będzie miała, a ona mówi że to inna sytuacja xd.

Co robić?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #kiciochpyta
  • 166
  • Odpowiedz
  • 416
@zemsta_przegrywa 50% wszystkiego brzmi dziwnie. Może lepiej stawka rynkowa za wynajecie takiego kwadratu plus konkretny rabat bo w koncu jestescie parą. Kilka stówek miesiecznie jak da to będzie miała tanio i będzie zadowolona, a ty nie będziesz się czuł wykorzystany. Zakładam, ze teraz mieszkasz całkowicie sam więc stać Cie żeby to utrzymywać.
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: ale ja nie wynajmuje mieszkania randomowi tylko mieszkam z kimś z kim jestem w związku. Jak się pojawi ślub to mieszkanie nadal będzie tylko Twoje. No chyba, że ustalcie, że ona spłaca 50% kredytu, oddaje się %50 wkładu własnego itd i połowa mieszkania trafia do niej, tyle.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@zemsta_przegrywa: jakbym wynajął komuś to by mi spłacał cały kredyt, a nie tylko połowę. Jakbym miał dziewczynę, której bym poważnie nie traktował to bym jej się nie pozwalał wprowadzać, a jak pozwoliłem to albo jest moim gościem albo ślub i udział w mieszkaniu - i wtedy niech płaci

Jak wy te związki utrzymujecie jak traktujecie drugą osobę jak jakiegoś najemcę XD
  • Odpowiedz