Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zostałem ojcem mając 22 lata i od dwóch lat wychowuje syna głównie samemu, była widzi się z nim kilka razy w tygodniu bo karierowiczka. Jeszcze jak mieszkaliśmy razem jej młodsza siostra mieszkała blok dalej od nas i pomagała nam to wszystko ogarnąć, a nawet pomagała mi po rozstaniu i do teraz odbiera go z przedszkola, pilnuje go i pomaga mi ogarnąć mieszkanie gdy jestem w robocie albo tak po prostu.

Jak się domyślacie w pewnym momencie zaczęło iskrzyć między nami i ostatnio zaprosiłem ją do siebie i okazało się, że chce być ze mną ale boi się reakcji rodziny. Ona mi się bardzo podoba, jest opiekuńcza, troskliwa i z wyglądu w moim typie, a młody jest z nią bardzo związany. Mam dopiero 26 lat i chciałbym sobie jeszcze życie ułożyć a do tego chcę aby mój syn miał normalny dom. Mieć #!$%@? na ludzi i się związać?

Nie wiem jaka będzie reakcja byłej, czuje się trochę jakbym ją zdradzał. Zwierzyłem się ojcu i powiedział, abym był szczęśliwy.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #anonimowemirkowyznania #rodzicielstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 75
@AnonimoweMirkoWyznania: Czemu jej rodzina miałaby być przeciwna? Zachowała się odpowiedzialnie i zajęła się bratankiem. Imo sytuacja win-win bo w ten sposób dziadkowie nie stracą kontaktu z wnukiem. Była tez powinna się cieszyć bo syna nie będzie wychowywała jakaś nieznajoma dla niej typiarka :)
Nie.
Jeśli pytasz o rzeczy oczywiste to znaczy, że jesteś w takim amoku, że nie powinieneś podejmować żadej decyzji. Związać to nie znaczy wziąć ślub. To nie ślubowanie. Obawiasz się reakcji ludzi czyli po prostu masz lęki bo nie wiesz czego możesz sie spodziewać (bo i ludziom zajmie chwile orientacja w sytuacji -ale na to nie poświęcą zbyt wiele czasu).
Serio ostracyzm to dla Ciebie największa przeszkoda w życiu?
Masz powód aby
Olej gadajacych bo teraz pewnie gadają, zes gnoj bo kobiety nie masz i dziecko się przez Ciebie nie wychowa w normalnej rodzinie - 90% ludzi zawsze będzie gadać i krytykować, niezależnie czy zrobisz jedno czy drugie. No i wystap o alimenty.
@Trucicel: Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? i tych 650 baranów, którzy to zaplusowali.

Zostałem ojcem mając 22 lata i od dwóch lat wychowuje syna głównie samemu

Była go puściła kątem i od 2 lat przychodzi tylko od czasu do czasu, co tu jest niezrozumiałe... #!$%@? mać Ty też głosowałeś...
czuje się trochę jakbym ją zdradzał.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak to sie stalo ze nie jestescie razem? kto od kogo odszedl?

W moim mniemaniu skoro ona nie chce z toba byc z zwiazku to nie moze tez decydowac o tym z kim ty w zwiazku bedziesz. Nie widze tu zdrady skoro nie jestescie razem.

Najgorsze na co sie najwyzej narazisz to wieczne obrazenie twojej bylej (i byc moze czesci rodziny) ale skoro jej
Nie każda kobieta chciałaby zużytego faceta z bękartem.


@BloodyMassacre26: co xD on nie ma jeszcze nawet trzydziestki, jego notowania będą jeszcze rosły, na dodatek wychowuje dziecko = jest odpowiedzialny. Powinien mieć branie jak Korwin ( ͡° ͜ʖ ͡°)