Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zostałem ojcem mając 22 lata i od dwóch lat wychowuje syna głównie samemu, była widzi się z nim kilka razy w tygodniu bo karierowiczka. Jeszcze jak mieszkaliśmy razem jej młodsza siostra mieszkała blok dalej od nas i pomagała nam to wszystko ogarnąć, a nawet pomagała mi po rozstaniu i do teraz odbiera go z przedszkola, pilnuje go i pomaga mi ogarnąć mieszkanie gdy jestem w robocie albo tak po prostu.

Jak się domyślacie w pewnym momencie zaczęło iskrzyć między nami i ostatnio zaprosiłem ją do siebie i okazało się, że chce być ze mną ale boi się reakcji rodziny. Ona mi się bardzo podoba, jest opiekuńcza, troskliwa i z wyglądu w moim typie, a młody jest z nią bardzo związany. Mam dopiero 26 lat i chciałbym sobie jeszcze życie ułożyć a do tego chcę aby mój syn miał normalny dom. Mieć #!$%@? na ludzi i się związać?

Nie wiem jaka będzie reakcja byłej, czuje się trochę jakbym ją zdradzał. Zwierzyłem się ojcu i powiedział, abym był szczęśliwy.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #anonimowemirkowyznania #rodzicielstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 75
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewnie bait ale piszę to do tych co faktycznie sie w takiej sytuacji znajdują: jedną z gorszych rzeczy jaką możesz zrobić to dostosowywać się do innych, "bo co ludzie powiedzą". Wbij sobie do głowy słowa: "chcę być szczęśliwy" i działaj. Może niektórych ludzi do siebie zrasisz ale na ich miejsce przyjdą nowi którzy będą Ci gratulować a nawet Cię naśladować bo nieważne jakim byłbyś człowiekiem ZAWSZE będzie miał wrogów
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pamiętaj, rodzina rodziną, ale to rodzina potrafi najbardziej zranić, nie że Ty ich takim wyborem ale ogólnie, człowiek się patrzy na rodzinę a po latach i tak ktoś się na kogoś wypnie. Z rodziną tylko na zdjęciu. Rób tak jak uważasz i ignoruj resztę - ja bym miał takie podejście
  • Odpowiedz