Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 351
Kurła Mirki, chce sprzedać starego opla bo szkoda mi go na szrot oddawać. Sprawny, jeżdżący, z opłatami. Na zlomie dają mi 550zl. I katalizator, to może ze 150 by jeszcze wpadło.
Wstawiłem ogłoszenie na lokalnych grupach na fb cena 800zł, z nastawieniem 700. I zaczął sie festiwal cebuli i januszostwa.
"Panie, 500zl i jutro jestem"
Jeden gościu chciał żeby mu porobić DOKŁADNE zdjęcia podłogi XD
Inny żeby mu wysłać jakie numery są na katalizatorze...
I tak najlepszy gościu był z pic. rel.
#!$%@?ą ludzie co za cebula, jeżdżąca fura z opłatami po cenie złomu, a chcieliby najlepiej za darmo. Chyba to #!$%@?ę i leci na złom, mniej roboty i użerania sie z januszami
#cebula #januszebiznesu #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_nmLjEGrFnZKKmyij55rlX2z4grBn0lyc.jpg
  • 64
@Eyescream: Nie opłaca się sprzedawać aut tak tanio. Sam puściłem Alfę na złom - dostałem jeszcze 600zł zwrotu od ubezpieczyciela i niesprawne auto wyszło za 1100zł - na OLX pewnie też Janusze by chcieli za kilka stów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eyescream: u mnie w mieście jest w cholerę ogłoszeń typu Kupię wszystkie samochody, u Ciebie pewnie też takie są, nie dostaniesz kokosów, ale auto trzeba wyrejestrować przed złomowaniem i jest z tym trochę babrania, więc te 550 to pewnie już po wszystkim, sprzedajesz im furę na umowę kupna-sprzedaży, a oni się papierkami zajmują, weź wymontuj co sprawne a nie przejmuj się Januszami z internetu, bo pewnie robią tak samo, 100 km
@Eyescream: #!$%@?, mam flashbacki xD Wystawiałem ostatnio Megankę 1 za 1000 zł, w której dodatkowo niedawno porobiłem hamulce, olej i inne duperele, bo nie planowałem jej sprzedawać. Nawet chińskie radio z BT kupiłem :D No kurła jeździ, skręca, dmucha, DZIAŁA. Wspomaganie, elektryczne szyby - nie tak oczywiste rzeczy w Megane z 2000 r. A, do tego stała na 3-letnich oponach wielosezonowych.

Wyatawiłem na FB - 15-20 osób z pytaniem, czy za
@Eyescream: Ostatnio chciałem kupić szrora, mianowicie skoda favorit żeby tylko się turlał 5 km do pracy i z powrotem.
Facet ~45 lat wystawił ogłoszenie za 2500 dzwonię (poniedziałek)i mówię że kiedy mogę przyjechać, na co on Jutro(wtorek).
Ok dzwonie jutro czy jest w domu nagle mówi że panie 2500 to za mało jednak i mówi 3000... Myślę że #!$%@? obu buda zdrowa to wezmę bo dla mojej baby ok.
Mówię do
@Eyescream kat potrafić być warty przy takich gruzach przy dobrych wiatrach 300zl, wycięcie kata to 30-40zl. Opłaca się więc czasem kupić auto za 7stowek wyciąć kata i sprzedaż np za 8. 4 stówki piechotą nie chodzą ;)

Zajmują się tym serwisy naprawiające wydechy, widziałem kolejki aut z Niemiec od handlarza na wycinkę katow.