Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 351
Kurła Mirki, chce sprzedać starego opla bo szkoda mi go na szrot oddawać. Sprawny, jeżdżący, z opłatami. Na zlomie dają mi 550zl. I katalizator, to może ze 150 by jeszcze wpadło.
Wstawiłem ogłoszenie na lokalnych grupach na fb cena 800zł, z nastawieniem 700. I zaczął sie festiwal cebuli i januszostwa.
"Panie, 500zl i jutro jestem"
Jeden gościu chciał żeby mu porobić DOKŁADNE zdjęcia podłogi XD
Inny żeby mu wysłać jakie numery są na katalizatorze...
I tak najlepszy gościu był z pic. rel.
K---ą ludzie co za cebula, jeżdżąca fura z opłatami po cenie złomu, a chcieliby najlepiej za darmo. Chyba to p------ę i leci na złom, mniej roboty i użerania sie z januszami
#cebula #januszebiznesu #motoryzacja
Eyescream - Kurła Mirki, chce sprzedać starego opla bo szkoda mi go na szrot oddawać....

źródło: comment_nmLjEGrFnZKKmyij55rlX2z4grBn0lyc.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eyescream: niech przyjedzie. Jak będzie na miejscu to powiesz, że się rozmyśliłeś. W tym roku jechałem po zderzak na złom z Bydgoszczy do Poznania - cena na otomoto ~300 zł, cena na miejscu jak się dowiedział skąd jechałem - 600 zł.
  • Odpowiedz
@Eyescream: 3 lata temu opłacony na chodzie nieco zaniedbany Rover 75 chciałem sprzedać za 800 zł, przyjechał Janusz i mi tłumaczy, że da 200 zł niechętnie i wciska mi kit, że żeby auto wyzłomować, to trzeba jeszcze dopłacić i kłóci się! xD Specjalnie z pracy wyszedłem, bo ktoś jedzie samochód obejrzeć a tu taki cyrk. Myślałem, że mu czymś twardym w ten pusty łeb prz***erdolę.
  • Odpowiedz
@deiks: przecież to nie o to chodzi. jak ktoś proponuje 400, to trza odpisać, że poszło za 450. w ten sposób cebulak uświadamia sobie, że wystarczyło ciutkę mniej przycebulić i wszystko poszłoby zgodnie z planem. pisząc "sory, poszło za 100" prowokujesz w/w cebulaka, by cebulił jeszcze bardziej, a nuż to on będzie tym szczęśliwcem przy kolejnej okazji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eyescream: stary polecam sprawdzić ceny kata. U mojego paska coś tam dyndało w środku i u mechanika ustaliliśmy że wrzucamy strumienice. Mechanik motzno się zdziwił gdy zapytała o starą część, ale zwrócił. No i najważniejsze. Za katalizator z Lupo 1.4 - 7 stówek ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Eyescream ja kiedyś stara honde wystawilem za 2000 zł. Chyba jakoś drogo, bo zero telefonów i wiadomości. Po tygodniu, czy max dwóch zadzwonił jeden facet, przyjechał, dał kasę i zabrał auto. Po ludziach to nie wiadomo czego się spodziewać. Mnie pozytywnie zaskoczyli ;)
  • Odpowiedz
@wiz666: Ostro go p-------o bo nawet z kurierem byś taniej miał za wachę wracając bez niczego XD

Choć też ostatnio sprzedaję samochód 17-letni, poniżej średniej półki cenowej i napisałem długi rzeczowy opis co było robione i co jest do roboty (p--------y, głównie kosmetyka), a typ z telefonem: PROSZĘ PANA, CO JEST TAKIEGO SPECJALNEGO W TYM AUCIE ZE TAK DROGO? XD Zatkało mnie, mówię, że jest poniżej średniej cenowej na otomoto dla tego silnika i rocznika.

-Aha, a co Pan mi powiesz o nim?
--Napisałem dlugi opis na otomoto, wszystko tam jest, więc nie wiem co Pan chce
  • Odpowiedz
@Eyescream: panie ja ostatnio pralkę 18 letnią sprzedawałem za 50 PLN. Zrobiłem to ze względu na fakt, że nie chciało mi się znosić z 3 piętra. Dzwoni typ z olx. On na bank bierze tą pralkę i jeszcze kuchenkę i cena mu pasuje i na bank niech pan rezerwuje i nawet nie chce się targować. Przyjeżdża spóźniony s-----l, wchodzi, ogląda, zagląda pod spód, do środka i kręci bębnem i mu
  • Odpowiedz
Jeden gościu chciał żeby mu porobić DOKŁADNE zdjęcia podłogi XD


@Eyescream: Różne dziwactwa czytam i widzę, ale tu akurat nie rozumiem co jest śmiesznego? Typ chce wiedzieć po prostu czy nie ma dziury, albo zaraz nie będzie miał.
Nie ma znaczenia, że to taki tani samochód. 700zł to 700zł i nieważne co za to kupujesz. Piechotą nie chodzi.
  • Odpowiedz
Sprawdź sobie po vinie jaki masz model kata. Nie wiem dlaczego, ale kosztuja sporo.


@kiszczak: W Katalizatorach jest nikiel, na skupie złomu sporo wart, a nowe jakoś koło 1500 PLN śmigają. Więc to podbija cenę ...
Ja od 3 lat nie mogę kupić używanego katalizatora przez to ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eyescream: nawet nie wiesz ile dobrych rzeczy wyrzuciłem, bo:
- nie chce mi się użerać z januszami ogladaczami z olx
- nie wystawie przed śmietnik, bo śmietniki zamykane na klucz, a przed śmietnikiem jak postawie to tak jakbym na ulicy przed blokiem zostawił śmieci
- w śmietniku nie zostawię, no bo kto to weźmie? Sąsiedzi raczej na podobnym poziomie $$ i uznają że ktoś po prostu był leniwy i nie wrzucił do kontenera.

No więc w c--j rzeczy leci
  • Odpowiedz