Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jestembogaty: Czego nie rozumiesz we fragmencie "zagraża bezpieczeństwu osób LGBT" w zdaniu:

Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie.


Zobacz sobie jak obecnie wygląda Kodeks Karny:

Art. 257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jestembogaty: Oraz jeszcze tu:

Art. 256. § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Mentzen - najsensowniejszy człowiek w Konfederacji, jeden z nielicznych który po prostu zna się finansach i rokował na solidnego parlamentarzystę, gość który ciągnął im kampanię i tak naprawdę zrobił wynik nie będzie posłem. Zamiast tego będzie Braun i Winnicki. Ja #!$%@?ę...
@pusiarozpruwacz 12 apostołów, z czego może 4 podpisało by się pod dawnym KNP, reszta to nacjodebile


@spinel: a z tych niewielu, którzy podpisaliby się pod dawnym KNP, to pewnie dalsza 1/3 podpisałaby się pod UPRem. Niestety, ale kierunek, w którym podąża jedyna wolnościowa organizacja w tym kraju, jest jasny i z perspektywy liberałów/libertarian niezbyt fajny. A pamiętam jak kilka lat temu śmiałem się z Partii Wolności z Holandii, że to takie
A homoseksualiści mnie gówno obchodzą, bo nie jestem jednym z nich, żeby walczyć w ich sprawie.


@Jestembogaty: Jeśli będziesz miał/masz dzieci, to masz szansę gdzieś między 1 do 20 a 1 do 40, że Twoje dziecko okaże się być homoseksualne.
@pusiarozpruwacz: w sumie wczoraj byłem ostro #!$%@? wynikiem wyborów, ale dziś jak mi trochę przeszło, cieszę się z jednej rzeczy - może przez najbliższe 4 lata w Polsce nie będzie dobrze pod względem gospodarczym, ale fakt, że w tym samym czasie w sejmie znajdą się Korwin i Biedroń gwarantuje, że będzie przynajmniej śmiesznie xD