Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sex #tinder #choroby #lekarz #badania

Mam 25 lata
Jakiś czas temu pisałem, że robie badania weneryczne po ok 15 tinderkach, 6 roksach i 2 ex dziewczynach.

Dziś odebrałem badania i wszystko wyszło

nieobecne

Poza HBs p/c przeciw HBs (WZW typu b) 19.02mIU/ml
A skala
< 8 - nieobcne

12 - obecne


Co mnie dziwi bo rok temu chciałem oddać krew to wykryli HCV a nie HBs, co te wirusy przeskakują jeden na drugi?

W tym badaniu HCV wyszły ujemne

Masz się martwic typ HBs? Nie mam objawów, jak to wyleczyć, czy jako nosiciel moge sie zaszczepić? Powtórzyć badanie?

#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: Dokładnie @TypowapOlka:

A kod Icd v42, więc wychodzi na to że badanie wykryło przeciwciała po szczepieniu, a ja się osrałem, że jestem chory.

A Ty@nicniemusze: sie tak nie sraj, co pół roku robię badania na HCv, bo lekarz stwierdził że jak mi nic nie jest to obserwować. Bo dna/rna hcv jest niewykrywane, czyli mogłem gdzieś miec kontakt z wirusem i tyle, dentysta, chirurg lub tinderówa która
AnonimoweMirkoWyznania - OP: Dokładnie @TypowapOlka: 

A kod Icd v42, więc wychodzi...

źródło: comment_egVyGDog1LFUjINpFZZSZwACKYs0pM8b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Poraz kolejny powtórzę anty HBs, a HBs to dwie różne grupy przeciwciał. W przypadku przechorowania HCV istnieje ryzyko reaktywacji wirusa - dlatego masz kontrolowane. Dalej nie zwalnia Cię to z obowiązku informowania partnerów seksualnych o swoim statusie serologicznym
  • Odpowiedz