Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sex #tinder #choroby #lekarz #badania

Mam 25 lata
Jakiś czas temu pisałem, że robie badania weneryczne po ok 15 tinderkach, 6 roksach i 2 ex dziewczynach.

Dziś odebrałem badania i wszystko wyszło

nieobecne

Poza HBs p/c przeciw HBs (WZW typu b) 19.02mIU/ml
A skala
< 8 - nieobcne

12 - obecne


Co mnie dziwi bo rok temu chciałem oddać krew to wykryli HCV a nie HBs, co te wirusy przeskakują jeden na drugi?

W tym badaniu HCV wyszły ujemne

Masz się martwic typ HBs? Nie mam objawów, jak to wyleczyć, czy jako nosiciel moge sie zaszczepić? Powtórzyć badanie?

#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie byłeś po tym wyniku Hcv u lekarza chorób zakaźnych ? Oceniłeś aktywność zakażenia i wiremie ? Czy informowałes dziewczyny z którymi spałeś przed seksem o swoim statusie zakaźnym ? Oba wirusy to poważne choroby. Musisz udać się do lekarza chorób zakaźnych - musisz mieć oznaczone wszystkie przeciwciała celem oznaczenia aktywności zakażenia i kwalifikacji do leczenia
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli nie marzy Ci się przeszczep wątroby w najbliższych latach to MUSISZ być pod opieka zakaznikow. Druga kwestia ze nie informowanie partnera seksualnego o swojej chorobie to narażanie jego życia i zdrowia czyli przestępstwo i za to się idzie siedzieć
Chadlite: Ja miałem 50 partnerek łącznie* (bez roks), a badań zero. Chce ktoś wyniki jak zrobię? OPie dasz wskazówki gdzie się takie robi na NFZ czy w klinice prywatnej robiłeś? Na co najlepiej robić poza HIV i AIDS?

*Wiek 25 też ale zacząłem jak miałem 13, naprawdę i to nie bait, patola wiem, ale przyjemnie od zawsze było tylko się zastanawiam czy udało się fartem nie mieć niczego.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@n00_: "cześć Kasia, pamietasz mnie ? Ruchaliśmy się 4 miesiące temu.. jakby ci to powiedzieć, mam syfa! No, to tyle, narazie"


@kejterr: powinien tak zrobić, a jak ty od tej Kasi złapiesz to później ??