Wpis z mikrobloga

@makafaka jest różnica.

Różnica polega na zwykłym kłamstwie, to tak jakbyś miał kupować nowoczesny dom, masz dwie opcje:

- dom, który z opisu ma wszystko to co potrzebujesz. Totalne wyciszenie, niesamowite rzeczy jak drzwi (ale takie specjalne, otwierają się i zamykają bardzo cicho) podłogę antystatyczną (kurz się tak nie zbiera) oczywiście specjalne ogniwa na dachu zbierające energię i nadzieję ludzkości itp itd. dom ten kosztuje ok 400 milionow ale masz już wszystko
nie rozumie tej waszej spiny na audiofili, jak ktoś chce to niech kupuje sobie kable za kilkanaście tysięcy to przecież jego pieniądze.

Z właścicieli lamborgini tez walicie ? ze hahahah jaki idiota ma alumfelgi o większej wartości niż większość aut w Polsce, a na stalówkach jechałoby tak samo xDDD


@makafaka: ale porównanie całkiem z dupy. Przy lambo są realne różnice możliwe do zmierzenia, przy sprzęcie audiofilskim te różnice istnieją tylko w
@kiera1: Garnki to garnki, ale ja mówię o komponentach. Czyli, ze mając droga rzecz (w tym przypadku audiofilskie głośniki za kilkadziesiąt tysięcy złoty, i nie powiesz mi ze grają tak samo jak te z marketu za 100) kupujemy do niej coś co nie ma na nic wpływu (bo kable nie odgrywają prawie żadnej roli) za grube pieniądze (czyli przykład z lambo i alumkami).

Jeśli kogoś stać to niech sobie kupuje co
@kiera1: Nie rozchodzi mi się o porównanie tych dwóch rzeczy, tylko o zwrócenie uwagi na fakt ze czepiacie się o drogie komponenty do drogich rzeczy.


@makafaka: Lambo ma lepsze osiagi niz Corsa, lepiej wyglada i jest lepiej wykonana.
Natomiast audiofilskie kable sa tymi samymi kablami co te chinskie pospolite tylko opakowane w zgrabny marketing (sekciarski) i sprzedawane z marżą 4000%
@bkwas: Zgadzam się z Tobą w 100%, tylko ze oszuści są w każdej dziedzinie i wciskają nam kit na każdym kroku.

Tylko ze w tym przypadku śmieją się z ludzi kupujących to badziewie, a tak naprawdę w dupę powinni dostać ludzi którzy produkują ten szajs. Chociaż z drugiej strony jak ktoś potrafi sprzedać piasek na pustyni to znaczy ze jest w tym dobry.
@makafaka:
Kupujesz Lamborghini? Kupuj.
Kupujesz do niego ekstremalnie drogie alufelgi? Kupuj.
Wmawiasz innym, że dzięki tym alufelgom Twoje Lambo zaczęło latać? to jest ten etap, w którym ludzie zaczynają się z Ciebie śmiać

gdyby audiofile mówili "kupuję kabel za 10k, bo nie mam co robić z pieniędzmi" to nikt normalny (niezazdroszczący) by się nie czepiał. No ale jak oni przekonują innych, że czują różnice pomiędzy HDMI za 50 a za 5000,
widać ze nie zrozumiałeś, wiec napisze to JASNO: Lambo w tym przypadku to głośniki, a alumfelgi to kable


@makafaka: z czego te kable? czyste srebro? Niczym sie nei róznia kable audiofilskie od przewodu YdY2x1.5mm xD

Labmo jest lepiej wykonane, a w kwestii audio mamy szamanizm i wmawianie januszom magicznych własciwosci izolacji na kablach.
@makafaka: akurat tu słabe porównanie bo nie tylko w lambo ale i wszystkich samochodach im większa masa nieresorowana tym gorzej i wynika to po prostu z fizyki, superlegery kosztują tyle ile kosztują gdyż przy masie do 10 kg mają parametry wytrzymałościowe bardziej "typowych" felg

Tak wiem, dajcie meme o niszczycielu zabawy :D
@aegypius: to jest mechanizm potwierdzenia i niechęć przed prawdą. Zamykają się w hermetyczne kółeczka wzajemnej adoracji, bo tam nikt ich nie skonfrontuje z brutalną prawdą.

Czy to przyjemne uczucie być uświadomionym, że twój superzajebisty kabel audiofilskiej firmy za 25 000 zł w rzeczywistości prezentuje podobne parametry co dobrej jakości zwyczajny kabel za 50 zł? No nie, to jest coś okropnego. Każdy z nich utopił w to audiovoodoo grubą kasę i szuka
Z właścicieli lamborgini tez walicie ?


@makafaka: Jakby ktoś kupił Lamborghini za 100 milionów które poza dziwnym wyglądem nie różni się niczym od zwykłego Lamborghini za milion i mówił że mu jest ono niezbędne bo ruch tłoków jest bardziej posuwisty i krzywizny nadkoli są o 0.0005 stopnia wykrzywione w kierunku Saturna to bym cisnął bekę.
Z właścicieli lamborgini tez walicie ? ze hahahah jaki idiota ma alumfelgi o większej wartości niż większość aut w Polsce, a na stalówkach jechałoby tak samo


@makafaka: Taka różnica, że jak kupujesz Lambo to jesteś kimś, a jak kupujesz kabel audio ze złota końcówka za 2000pln to jesteś frajerem i należy się z ciebie śmiać. Mam nadzieję że pomogłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loczyn: widać ze nie zrozumiałeś, wiec napisze to JASNO: Lambo w tym przypadku to głośniki, a alumfelgi to kable

@makafaka: Twój przykład jest z dupy. Duże alufelgi są w takim aucie konieczne jak chcesz wykorzystać jego możliwości - niska masa oraz szeroka opona o niskim profilu są konieczne by auto stabilnie jechało z wysoką prędkością lub przy ostrych manewrach. Do tego w wielu mocnych autach tarcze są tak wielkie, że