Wpis z mikrobloga

@Libereptilian: a kapsułkarka co produkuje oprócz konfekcjonwoania GOTOWEGO surowca do kapsułek? Udajesz głupiego ? Jak ja kupuje w makro 80 rolek srajtaśmy i sprzedaję ją w woreczkach po 4 sztuki to #!$%@? nie mówię, że produkuję srajtaśmę - nawet jak se kupię amszynę, która tą srajtaśmę będzie pakować w woreczki.
@Blahblahaa: Chyba nie rozumeisz różnicy chłopie. Ja pracuję w drukarni, kupujemy surowiec, papier, farby, lakiery itd. z tego PRODUKUJEMY karotniki np do herbaty. Jesteśmy producentem.


Ty chyba sam nie rozumiesz, co piszesz. Tak samo jak Wy produkujecie kartoniki z SUROWCA, papieru, farby itd. tak samo kfd produkuje suplementy z SUROWCA/OW, aromatu, opakowan, etykiet itp.
@Blahblahaa: dziwny ten twój op. Jakbyś naprawdę chciał się dowiedzieć to od razu oznaczylbys kfd (które przecież ma tutaj zarejestrowany profil) żeby mogli się ustosunkować publicznie do twoich pytań. Ty natomiast uszczypliwie insynuujesz, że ich reklama robi nas wszystkich w konia, gdzie nawet twój tok rozumowania rzekomego scamu został poddany krytyce. To chcemy dowiedzieć się jak jest na prawdę czy tylko sobie tak będziemy gdybac?
@wiera87: ale co PRODUKUJE chłopie. Ja peirodle muszę tłuamczyć serio jak debilowi ? jak #!$%@? robisz ciasto to kupujesz surowiec : mąkę, drożdże, cukier, marmoladę. Wyrabaisz, peiczesz masz ciasto. produkuejsz ciasto

A jak #!$%@? kupujesz mąkę - przesypujesz ją z wora 15kg do wora 0.5 kg to co produkujesz? A KFD właśnie tak "produkuje" swoje suplementy. Oni dają gotową formułę rzeczywistemu producentowi, który to dla nich wytwarza i dostarcza hurtowo a
@Blahblahaa:
Dziwisz się że każdy Cię wyśmiewa? Jesteś głąbem i nie rozumiesz prostej definicji zakładu produkcyjnego albo procesu produkcyjnego.

Proces produkcyjny (proces produkcji) – całokształt działań związanych z przekształceniem surowców i półproduktów w wyroby gotowe. Efektem ekonomicznym procesu produkcyjnego jest wartość dodana


Sprawdź encyklopedię i definicję a później np. GIS i ich rejestr co jest w polu producent itd., poczytaj co nazywamy procesem produkcji. Sama konfekcja to tylko przepakowanie a
@wiera87: wiem, że konfekcja to też definicyjnie "produkcja", ale KFD szczyci się w filmiku, że sami produkują oraz dzięki temu mają nadzór nad całością procesu, stąd pozostaje domyślać, się, że robią coś więcej niż przepakwoanie z dużego worka do małego
@wiera87: rozumiem, że dla Ciebie kupno koszulek w turcji i przyczycie do nich swoich metek to też produkcja koszulek, ale przysów , żę dla normalnego myślącego człowieka to nie ejst produkcja ok
@Blahblahaa: Jesteś niestety głąbem, potwierdzasz to kolejny raz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiesz po co stawia się takie zakłady produkcyjne, wiesz po co są mieszalniki farmaceutyczne, co to są tabletkarki, kapsułkarki itd.? Nikt posiadający taki zakład, łącznie z Aflofarm, Olimp, Adamed itd. nie zleca gotowych mieszanek tylko robi sam. Właśnie po to, aby mieć na to 100% wpływ czy nawet ciąć koszty i to jest właśnie produkcja
@wilma: ja #!$%@? ale czy ty rozumiesz debilu durny, że KFD właśnie zleca GOTOWE MIESZANKI i gotowe receptury i dostaje produkt finalny, tylko po prostu pakuje go w mniejsze opakowania czy #!$%@? nie? Bo tracę cierpliwość do debili.

Rozpiszę Ci jeszcze raz jak krowie na rowie bo jesteś wybitnym głupkiem : KFD zamawia w firmie konkretną formułę multiwitiaminy w której ma być wit c tyle i tyle, wit D tyle i
@Kwiatuszek_Mateuszek: ale co mam Ci wrzucić faktury? Zamówienia? Nie jest tajemnicą i to nic złego, że takie SFD, KFD, FBB, MuscleZone i każda inna firma-sklep zleca produkcję na zewnątrz i sami tylko przylepiają etykiety jakie chcą.

Mnie po prostu śmieszy jak ktoś się nazywa wyzywająco producentem a po prostu przesypuje z większego worka do mniejszego i przylepia swoją naklejkę.

jak ktoś nie potrafi tego zrozumieć i szczeka zza płota to jest