Wpis z mikrobloga

często z niezrównoważoną osobą za kierownicą


@PiccoloGrande: zazwyczaj bardziej niezrownowazeni sa Ci ktorzy szeryfuja, badz robia cos "wychowawczo"
skoro ktos ma 30-50 lat i jezdzi 200-250 po drogach, to znaczy ze robi to juz ladnych nascie lat i zyje. Dla nich taki szeryf to codziennosc i znosza to z rownowaga emocjonalna, odwrotnie niekoniecznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@radziuxd: "Przepisami też gardzisz. Maksymalna prędkość nie ma tu nic do rzeczy, jeśli nie wyprzedzasz pojazdów z prawej to nie masz prawa być na lewym pasie. Co za mentalność szeryfów lewego pasa. Hatfu na Ciebie."

Wiesz, to tylko z moich obserwacji, ale zauważyłem, że przyklejeni do lewego pasa są właśnie częściej ci, którzy zapieprzają grubo ponad limit. Ok, wyprzedzi mnie jadącego 120km/h, przed nim długa pusta droga, kolejne auta gdzieś na horyzoncie ledwo widać i co? I dalej jedzie lewym te swoje 180 czy nawet więcej.

A potem zdziwienie, że dogoni inny pojazd, który juz zaczął manewr wyprzedzania i nie ma zamiaru mu zjeżdżać
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: tamujesz, samo to że blokujesz jedno auto jest już tamowaniem i nie ważne że jego kierowca zachował się źle, bo to nie usprawiedliwia w żaden sposób Twojego zachowania.
Jak sąsiad bije żonę, to nie znaczy że mogę dać klapsa swoim dzieciom
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@sTreeTu: a ja setny już chyba raz przy okazji takich tematów wrzucam filmik instruktażowy pokazujący jak powinno się wyprzedzać.

Niech wszyscy poganiacze, z-----------e i inne seby "hehe, lewy pas to nie kółko rozancowe hehe" obejrzą i zrozumieją, że nie są sami na drodze.
Krupier - @sTreeTu: a ja setny już chyba raz przy okazji takich tematów wrzucam filmi...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chcesz_Pomarancze: lewy pas służy do wyprzedzania a nie do jechania z maksymalną dozwolona prędkością


xDD złota myśl Seby drogowego.

@Daleki_Jones: k---a obejrzyj jeden z drugim jakiś odcinek Uwaga Pirat czy cokolwiek gdzie Janek blokuje lewy pas i posłuchajcie co mówi pan bagieta, a potem zweryfikujcie swoje mądrości. Mogę Ci rzucić linkiem do odcinka jak koniecznie muszę zamknąć Ci usta, bo paragraf i tak pewnie nie podziała, powiesz, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SkrytyZolw: i to jest to polskie myślenie januszowskie.. Ty nie jesteś stróżem prawa i porządku, chce jechać szybciej to może - ryzykuje, wiedząc, że może dostać mandat

@onmatopeja:

Właśnie o to chodzi, że nie może. Obowiązują go ustawowe limity prędkości i bezpieczne prowadzenie pojazdu.

BTW jak nigdy nie miałeś sytuacji, że jechałes już lewym pasem wyprzedzając ciąg pojazdów i dojechał do ciebie poganiacz to albo miałeś szczęście, albo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: to sie nie dziw ze ci migaja dlugimi, jezdzisz jak c--a powodujac ogromny korek

@Bajo-Jajo:

Wiesz co, może najpierw naucz się jeździć w ruchu drogowym, dopiero potem wróć tu do dyskusji. Inaczej nie ma to sensu.
  • Odpowiedz
@sTreeTu Dlatego zawsze mam w dupie takich typów.

Wykonuję manewr i gdy uznam go za zakończony to dopiero zmienię pas.

Nie widzę powodu by zwiększać spalanie bo jakiś dzban chce być 20s szybciej na światłach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: co za c-----y film xD chłop tam też z--------a

@bartoleo: i tylko tyle z niego wywnioskowales?

@Bajo-Jajo: może w twojej wyobraźni tak jest. I co to jest 200kkm, nie jakoś oszałamiająco dużo by się tym chwalić.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: po minucie takiej jazdy niejeden facet psychicznie nie wytrzyma, i wyprzedzi awaryjnym. Możesz tego nawet nie zauważyć jako różowy. I nie łam prawa więcej, drogi są dla wszystkich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz