Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sTreeTu: najważniejsze to pamiętać że gdy ktoś siedzi nam na zderzaku to by zwalniać, czym bliżej tym wolniej. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Raz z 90 do 30 zwolniłem i tak jechałem z 10 minut, a gościu za mną to chyba go k-----a dopadała. Wystarczyło że się oddalił i przyśpieszałem do 90.
  • Odpowiedz
A wczoraj 80% wykopków miało bol d--y ze kierowca na lewym pasie jedzie przepisowo 70km/h i nie przepuści debila co jedzie 140km/h.
Co te wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrallStar: dokładnie też pod tym kątem myślałem. W tym wypadku kasa leży dosłownie na ulicy. Wysokość mandatów nie zmieniła się od co najmniej kilkunastu lat, podczas, gdy średnia pensja w ciągu 20 lat już wzrosła kilkukrotnie!! Przecież w tej chwili mandat za prędkość to są drobne dla większości dorosłych, pracujących ludzi.
  • Odpowiedz
@sTreeTu: Ogólnie to nie popieram takich dzbanów ale z drugiej strony polacy mają taką kulturę jazdy na autostradzie, że jak nie podjedziesz pod zderzak i w ten sposób (musisz) dasz znać, że chcesz go wyprzedzić to sobie będzie cisnął lewym pasem gdy prawy jest wolny bo przecież nikt nie jedzie to se będę jechał, czemu nie.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: > Lubimy ich tak bardzo, że zwalniamy po mrugnięciu, żeby móc z nimi dłużej jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko po co? To tylko bardziej ich nakręca. Nie lepiej dać sobie siana i nie reagować w ogóle?
  • Odpowiedz
@watrix08: Otóż mylisz się mój drogi. Na początku owszem, rzucają się, ale z każdym kolejnym kilometrem pokornieją ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie, nie odpuszczę, ponieważ ich zachowanie jest na prawdę skrajnie głupie.
  • Odpowiedz
@kontonr77:
@2phonesylwus: ma rację. Przecież takich wlekących się na lewym pasie to jest promil. Nawet nie wiem czy jest sens o nich wspominać, za to tych poganiających, albo siedzących na zderzaku to wszędzie pełno. Nawet na drogach o dopuszczalnej prędkości 90 km/h, pewnie z 80% jak nie więcej (strzelam, bo nie mam na ten temat badań, ale to jest tak powszechne) siedzi na zderzaku. I widzę to za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@sTreeTu: gardzę typami którzy próbują wymusić na mnie zjechanie mimo że jadę z maksymalną dozwoloną na autostradzie prędkością, ha tfu na piratów drogowych

@Wolowinka: Przepisami też gardzisz. Maksymalna prędkość nie ma tu nic do rzeczy, jeśli nie wyprzedzasz pojazdów z prawej to nie masz prawa być na lewym pasie. Co za mentalność szeryfów lewego pasa. Hatfu na Ciebie.
  • Odpowiedz
Przepisami też gardzisz. Maksymalna prędkość nie ma tu nic do rzeczy, jeśli nie wyprzedzasz pojazdów z prawej to nie masz prawa być na lewym pasie. Co za mentalność szeryfów lewego pasa. Hatfu na Ciebie.


@radziuxd: trochę nadinterpretowałeś xD czyżbyś był kierowcą popierającym tzw. dynamiczną jazdę na autostradzie (150 km/h+)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz