Wpis z mikrobloga

@sTreeTu: mnie zawsze cieszy jak ktoś mi siedzi na zderzaku jak sobie jade moim trafikiem firmowym. Hak z tyłu już 2 januszy poskromił, jeden mi sie zaczepil na nim i mu zderzak wyrwałem jak nie wyhamował a drugi miał rozwaloną chłodnice jak mi wjechał z impetem w tył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Patrząc po komentarzach to znacznie więcej jest królów lewego pasa :) a jeszcze więcej środkowego, którzy jadą na równi z prawym pasem na trzy pasmowej. Ja robie 60k km rocznie i stwierdzam, że więcej jest tych co blokują lewy pas zamiast jechać prawym tam gdzie ich miejsce ^^ mi się zdarza mrugać, ale robie to wtedy jak koleś jedzie 120 lewym a prawy ma pusty ^^
  • Odpowiedz
@cmsp: Nie żeby coś ale w Polszy jest ruch prawostronny więc jeżeli masz możliwość jechać prawym pasem to twoim obowiązkiem jest z niej skorzystać. Bo potem tacy geniusze jak ty jadą autostradą 80 środkowym pasem
  • Odpowiedz
@Brzozq kto i za co? Każdy krzyczy "i dont gave A fuck" a to tak jak zgoda ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poza tym sprawa zaczyna się od nakazu usunięcia, lub korekty i zakażenia twarzy, poza tym ktoś musi zapłacić mandat za to co zrobił i przyznać się, gwarantuje że nikt tak nie zrobi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@v1lk: Z tego co wiem jak jakis celebryta zostanie nagrany i ma to duzo wyswietlen to nie jest tak. ze zaczyna sie od usuniecia filmu i korekty z zamazaniem twarzy xd
tylko idziesz do sadu
  • Odpowiedz