Wpis z mikrobloga

@sTreeTu: Każdemu kto przy prędkości >100 km/h podjeżdża na metr do zderzaka zabierać #!$%@? prawo jazdy dożywotnio. Przecież to jest potencjalny morderca. Nawet jak tylko 1 na 50 skończy w wypadku zabierając komuś życie przy okazji to warto dla uratowania tego jednego życia zabrać kwity 50 takim bezmózgim bydlakom. Dziwne, że żaden rząd nie bierze za dupy bandytów drogowych.
Natomiast wysokość mandatu to jest kpina. Już dawno powinny być liczone
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@sTreeTu: Ostatnio na autostradzie wyprzedzałem sznurek TIRów jadąc ze 150 na godzinę i oczywiście jakiś władca szos w niemieckim samochodzie siadł mi na bagażniku i zaczął świecić długimi. No na pewno zjadę, debilu, między TIRy, które jadą 90 na godzinę, bo chcesz pochwalić się swoim samochodowym penisem XDDDD
  • Odpowiedz
ciekawe jest to, że jak była ostatnio ankieta na wykopie o dokładnie takiej samej sytuacji tylko w mieście przy 70kmph to ludzie krzyczeli na OPa, że jest debilem bo jedzie lewym pasem 70kmph przy ograniczeniu 70kmph.


@cmsp: albo kłamiesz albo nie rozumiesz o czym ludzie pisali. Przede wszystkim OP tam napisał, że on jedzie lewym 70 jak auta na prawym też jadą 70 więc nie wyprzedza. Nikt nie miał problemu
  • Odpowiedz
@AgrrsywnyBusiarz: pojezdzisz troche to sie nauczysz
1. patrzysz czy zmieniajac pas nie spowolnisz kogos
2. zaczynasz wyprzedzac
3. jak ktos jedzie szybko to dajesz kierunkowskaz i puszczasz przy pierwszej mozliwej i bezpiecznej przerwie
4. jak jest ze 300m wolnego to zjezdzasz na prawy
nigdy nikt nie bedzie migal dlugimi jesli sie nie jezdzi jak ciota
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@sTreeTu: lewy pas służy do wyprzedzania a nie do jechania z maksymalną dozwolona prędkością i na autostradach też to obowiązuje. Wszyscy tacy spokojni do momentu aż nie okaże się że ten gość za tobą ma światła ledowe i jak włączy na długie to wypala oczy.
  • Odpowiedz
Lubimy ich tak bardzo, że zwalniamy po mrugnięciu, żeby móc z nimi dłużej jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SkrytyZolw: Ta... Taka niewinna zabawa przy prędkości z ktorat w razie poważniejszego dzwona zostaje mielonka z Ciebie i innych.

Kiedyś debil z tyłu nie zauważy Twojego zwalniania, będziesz do końca życia warzywem (obyś tylko Ty), ale przynajmniej pokazałeś zjebowi z BMW tak, że mu w pięty poszło!
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Źle mnie zrozumiałeś. Nie mówię o ostrym hamowaniu przy 140km/h do 20km/h. Mówię o hamowaniu ze 120km/h do 100km/h i jechanie równo z tirem. I nie robię tego, żeby komuś "pokazać". Robię to w celach wychowawczych. Zapewniam Cię, że po 5min takiej jazdy, debil z tyłu się uspokaja i przestaje mrugać i machać łapami.

To byłaby hipokryzja z mojej strony, gdybym krytykowała jechanie na zderzaku, a potem sama stwarzała
  • Odpowiedz
pojezdzisz troche to sie nauczysz

1. patrzysz czy zmieniajac pas nie spowolnisz kogos

2. zaczynasz wyprzedzac

3. jak ktos jedzie szybko to dajesz kierunkowskaz i puszczasz przy pierwszej mozliwej i bezpiecznej przerwie

4. jak jest ze 300m wolnego to zjezdzasz na prawy

nigdy nikt nie bedzie migal dlugimi jesli sie nie jezdzi jak ciota
  • Odpowiedz
@kontonr77: Jeżdżę dwa razy w tygodniu po A2 i jeszcze nie widziałem na lewym pasie jadących 95 km/h. Jada przeważnie 120/130 i są chamsko spychani przez wariatów drogowych. Ba, ja lekko naginam przepisy bo na tempomacie mam 150/160 i i tak wściekłe audice i bmki siedzą mi na dupie i mrugają jak wyprzedzam. Chorzy ludzie którym powinni się odbierac prawo jazdy.
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo:

nigdy nikt nie bedzie migal dlugimi jesli sie nie jezdzi jak ciota


#!$%@?. Na prawym rząd tirów, na lewym tir wyprzedza i blokuje szybszą jazdę. Kilka aut z tyłu i doskonale widać, kto jest sprawcą zatoru i że nie ma szans szybciej jechać. I co? Debil z tyłu na zderzaku #!$%@? długimi żądając chyba dematerializacji.
  • Odpowiedz