Wpis z mikrobloga

@sTreeTu: Zasada jest prosta:
- kierowca jadący znacznie poniżej dopuszczalnej powinien ustępować,
- kierowca jadący znacznie powyżej dopuszczalnej ma się dostosować do warunków drogi publicznej i grzecznie czekać, aż jadący z +/- dopuszczalną prędkością dokończą swoje manewry.
  • Odpowiedz
@Czarzy: no spoko, jechal ze stala predkoscia - nie puszczal gazu tak jak napisalem. Co to zmienia? Myslisz ze ile potrzebuje sportowy samochod zeby wyhamowac 250-140? Widocznie wszystko dobrze zalozyl skoro udalo Ci sie bezpiecznie skonczyc manewr
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: no dobra widzę że nie dociera to zapytam inaczej. Jaka jest maksymalna prędkość na autostradzie w Polsce? Dobrze założył że musiałem uciekać i kończyć manewr w pośpiechu? Skąd mam wiedzieć czy ma sprawne hamulce, nie znam się na ferrari i równie dobrze mógł to być szrot z 10 ręki.

Nic nie upoważnia cię do #!$%@? z 2x dozwoloną prędkością i narażanie życia innych bo masz samochód taki a nie
  • Odpowiedz
@sTreeTu: może zjedzie na te dwie minutki między te tiry akurat tyle, żeby nie musieć zwalniać, a nie będzie wyprzedzał wszystkich tirów na całej autostradzie na raz
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: i to jest to polskie myślenie januszowskie.. Ty nie jesteś stróżem prawa i porządku, chce jechać szybciej to może - ryzykuje, wiedząc, że może dostać mandat


XD

Jak sąsiadowi będą chatę włamywacze czyścić to też odwracasz oczy bo nie jesteś policjantem i to oni się narażają na karę dzbanie? XD
  • Odpowiedz
@sTreeTu: ja jestem bardzo wdzięczny jak na mnie mrugają światłami

To pewnie mili ludzie co chcą mnie ostrzec że Policja suszy, więc z wdzięcznością ustawiam wtedy tempomat na limit minus 5 km/h i jadę dalej szczęśliwy.
  • Odpowiedz