Wpis z mikrobloga

@Blinkenstein: A widzisz. A ja sprawdziłem na swoim profilu i Chada. Wyniku zapewne się domyślasz. I nie mów, że na tinderze są jakieś kosmitki. To są TE SAME kobiety, które mijam w sklepie, na uczelni, czy nawet te obok których siedzę w kościele. Każda chce nogatego i przystojnego.
  • Odpowiedz
Każda chce nogatego i przystojnego.


@programista1992: A każdy facet chce pięknej i młodej.

Życie polega na kompromisach. Jak masz ochotę na lato i słońce, ale za oknem zimno i leje deszcz, to ubierasz się ciepło i bierzesz parasol. A nie zakładasz bermudy i czarne okulary.

Samym chceniem nikt niczego nie osiągnął.
  • Odpowiedz
@Blinkenstein: Może być, i uważasz, że mniej przystojny i bogaty facet (nie każda kobieta ma szanse u przystojnego i bogatego) będzie lepszym zamiennikiem niż bardziej przystojny i bogaty? (Wcale nie jest tak, że brzydszy i biedniejszy musi mieć lepszy charakter, może być tak, że bogatszy i przystojniejszy ma lepszy charakter)
  • Odpowiedz
@programista1992: Chodzi mi o to, że kobieta może szukać przystojniaka.
Znajdzie przystojnego, ale takiego buca, że zaraz przejdzie jej całe zauroczenie.
Zauważy, że inny, może mniej przystojny, ale jest słowny, nie oszukuje i ogólnie miło z nim się spędza czas.
To jest przykład, o który pytałeś.

Osobiście kiedyś pracowałam przez chwilę obok przystojniaka. Czar prysł kiedy tylko
  • Odpowiedz
@Blinkenstein: Czytaj proszę ze zrozumieniem "Wcale nie jest tak, że brzydszy i biedniejszy musi mieć lepszy charakter, może być tak, że bogatszy i przystojniejszy ma lepszy charakter)". Ponadto z całym szacunkiem - Twój dowod jest anegdotyczny, co z tego że TY poczułaś do niego odrazę. 99% kobiet i tak miałoby przy nim kisiel w majtkach.
  • Odpowiedz
@hauser15: no wybitna stuleja z Ciebie powiem Ci xd ..jakie wy musicie miec nudne , denne życie że zakładacie konta na tinderze tylko po to by leczyć na jakichś randomowych laskach swoje gorzkie żale , że kiedyś jakiś inny randomowy #rozowypasek was odrzucił ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może anonie miałes akurat szanse na poznanie kogos wartosciowego kto tak samo jak ty był nieraz
  • Odpowiedz
@majsterzpolski: Zawsze mnie to bawi, takie gadanie - "zainwestuj w siebie, zrób karierę, rób hajs" a nastolatkowie o ponadprzeciętnym wyglądzie w tym samym czasie się bawią i korzystają z życia. Ci to dopiero robią hajs, mają na pewno szereg ciekawych zainteresowań i piastują stanowiska CEO w międzynarodowych korporacjach.
  • Odpowiedz