Wpis z mikrobloga

@typbezkasy95: Masz racje - WYDAJE SIĘ sympatyczna, bo profil fake chada. Zwykłemu kolesiowi by za #!$%@? nie odpowiedziała. Na swoim prawdziwym koncie mam bardzo mało par, ale zdarzały się takie, które dały pary mi i na koncie fake chada - ja zadałem jakieś zwykłe, small-talkowe pytanie z mojego konta i oczywiście nawet najmniejszej odpowiedzi, choćby tak "z grzeczności". Natomiast chadowi albo pisanie rozprawki, a najlepsze i tak były te, które
  • Odpowiedz
Uwielbiam te wasze Krucjaty p0lkowe.
Urocza jest ta wasza naiwna wiara że naprawdę robicie coś dobrego dla ludzkości.

Prawda jest taka że wszyscy w koło ruchają, tylko nie wy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tom44

Bialorycerzu bo pizgam z logiki Tobie podobnych?
Naucz się definicji tego słowa w gaworzeniu wykopkowym - a mordę to tak, mam dobrą.

Te laski mają to i was w dupie. Na jedno wasze marne miejsce jest 10 którzy przeruchają ją
  • Odpowiedz
@NoroslawZielonka: Gdzie on napisał, że robi coś dla dobra ludzkości? Chce po prostu poczuć, że kogoś zgnoił, tak jak one gnoją jego. Może dziewczyna ma na jego miejsce 10 innych, ale chłopak jest wytrwały, kropla drąży skałę.
  • Odpowiedz
@hauser15: propsuję Mireczku. nie miejcie bólu dupy białorycerzyki, bo tu nie chodzi o dojeżdżanie każdej lochy dla zasady, ale pokazanie tym o "wysokich standardach" jak to miło jak ktoś cię zlewa.
  • Odpowiedz