Wpis z mikrobloga

@Janko29: Tak jak Ci pisałem wcześniej - a w to że brzydcy ruchają to nie wątpię tylko to raczej nie są kobiety atrakcyjne i są z nimi dla kasy/statusu mężatki/innych korzyści a nie ze szczerej miłości i szczerego seksualnego pożądania
  • Odpowiedz
@Janko29: Na pewno szczerzej niż w braku sześciopaka i żylastego #!$%@?. Negujesz ważność wyglądu (i co za tym idzie udanego życia seksualnego) dla trwałości związku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Janko29: No widzisz kobiety też chcą tylko Chadów (o to nie mam pretensji) ale wmawiają, że liczy się tylko charakter i dobre zarobki aby po wyszaleniu się z Chadami w młodości zaliczyła miękkie lądowanie w ramionach dobrze zarabiającego beciaka.
  • Odpowiedz
@Janko29: Ale ja Ci tłumaczę, że nie mam o to pretensji czy bólu dupy. Sam nie jestem Chadem więc nie mam pretensji, że kobiety nie są mną seksualnie zainteresowane. Po prostu uważam, że nie ma co się pchać w związki jeśli nie jest się Chadem (tak jak pisałem wcześniej z powodu braku SZCZEREJ miłości i SZCZEREGO pożądania, nie interesują mnie materialistki). A także nie stawiam kobiet na 1 miejscu, to
  • Odpowiedz
@Blinkenstein: Tak to sobie tłumacz... projekt Klaudiusz na tinderze czy choćby te wszystkie fejkowe profile Chadów na portalach randkowych pokazują, że do Chada kobiety same piszą, wręcz całe wypracowania a z brzydszymi niż Chady to tylko "tak", "nie", "ok", "aha".
  • Odpowiedz
@programista1992: Czy JanuszPol podał WSZYSTKIE rozmowy?
On podał, TYLKO te, które mu pasowały do forsowanej tezy. Ale nie podał ile różowych olało chama.

Gdyby podał WSZYSTKIE rozmowy, to jego "projekt badawczy" by coś wniósł. Ale on tego nie zrobił.
W związku z powyższym te jego "badania" są równie wiarygodne co Zięba i
  • Odpowiedz
@Blinkenstein: To załóż sobie profil Chada i sama się przekonasz jak łatwo się rozmawia i umawia na kopulację. Ja z moim wyglądem nie mam szans na atrakcyjną partnerkę, a nie widzę sensu w związku z kobietą dla mnie nieatrakcyjną. OP pisze co robić to mu kulturalnie podpowiadam aby zmotywował swoją kobietę do ćwiczeń.
  • Odpowiedz