Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #mdma #tripraport #narkotykiniezawszespoko

drodzy,
razem z @atteint mamy dla was protip jak brać emkę, gdy ma się dużą tolerkę.

zaznaczę, że oboje braliśmy emkę tydzień temu - ja 180 mg, a @atteint 360 mg, więc nasza tolerancja jest wątpliwa xD

a teraz opiszę wam mini trip raport z naszej sobotniej wspólnej fazy:

19:00 - zaczynamy zabawę: oboje wrzucamy po 180 mg MDMA, do tego ja 200 mg 5-htp, a @atteint 400 mg 5-htp;
ja zaczynam czuć pierwsze mocne efekty JUŻ po 20 minutach, co nigdy mi się nie zdarza, a @atteint po 40 minutach.
21:00 - dorzucamy po kolejne 180 mg MDMA, tym razem ja do tego 400 mg 5-htp, a @atteint 200 mg 5-htp.
22:00 - oboje dorzucamy po 400 mg 5-htp.
23:00 - czas na jointa.
00:00 - oboje dorzucamy po 200 mg 5-htp.
1:00 - @atteint dorzuca jeszcze 200 mg 5-htp.
w międzyczasie bawimy się świetnie, ciesząc się fazą i sobą nawzajem.
4:00 - @atteint wypala kolejnego małego jointa na uspokojenie pobudzenia i kładziemy się spać, bo nasze organizmy już się tego domagają.

to była dla nas obojga największa faza jaką mieliśmy od lutego.

@atteint miał radosną wkrętkę, że rozgryźliśmy ćpanie, coś w tym jest moi drodzy.
jednakże chcemy tym postem również ostrzec przed takim częstym łączeniem emki i 5-htp, ponieważ puchate receptory mają takie czujki, które łapią molekuły serotoniny, a takie mocne jej wyrzuty mogą pochować owe czujki, co spowoduje złe samopoczucie, a nawet depresję. czy to potwierdzone naukowo? nie wiem, ale tak mi mówił @atteint, gdy jego oczy wyglądały jak pięciozłotówki, a włosy były roztargane na wszystkie strony. ja mu wierzę.

także - polecamy, ale również odradzamy, ponieważ można sobie zrobić krzywdę, o.
  • 20
  • Odpowiedz
@harpiowata: ten "protip" to raczej żartobliwie napisane, niż na poważnie. to raczej trip raport po najmocniejszej fazie jaką mieliśmy w ostatnich miesiącach. każdy, kto postanowi ten wyczyn powtórzyć powinien poważnie nad tym się zastanowić. choć nam nic nie było, a i to nie był mój pierwszy raz, gdy łączyłem emkę z 5 HTP.
tak czy inaczej - kids don't try this at home.
  • Odpowiedz
Fajny sposób na usmażenie półmózgu, ZS i #!$%@? układu nagrody, to się kiedyś skończy dramatem dla rodziny, a byciem warzywem dla was, powodzenia
  • Odpowiedz
@Katechetka: też uważam, że fajny. ogólnie mamy tego naprawdę dużą świadomość i nie zamierzamy tego powtarzać zbyt często, a nawet będziemy schodzić z dawek, bo cenimy sobie zdrowie i brak depresji.
  • Odpowiedz