Wpis z mikrobloga

Dzień dobry współwykopujący! ( ͡º ͜ʖ͡º) Wojtek Razik udostępnił dziś trzeci odcinek swojego kursu C++ od podstaw!
Dzisiaj omawiana jest instrukcja warunkowa! ( ͡ ͜ʖ ͡)

https://youtu.be/CcNz9sIckGI ()

Dodatkowo, Wojtek przedstawia jeden trick wzięty z C++17.

Jest moc! ()

CppPolska - Dzień dobry współwykopujący! ( ͡º ͜ʖ͡º) Wojtek Razik udostępnił dziś trze...

źródło: comment_S2auIxsFyfXwaeDFIkNHyniFjqytFTPW.jpg

Pobierz
  • 51
@CppPolska: kursy programowanie w formie video to rak, traci się na nie kilkukrotnie więcej czasu niż na takie w formie tekstu. Nie szanuje.


@Strus: Mirosław Zelent zrobil swoj kultowy kurs w formie video i tekstowej, jego pierwsze odcinki maja ponad milion wyswietlen na jutubie. Jako ze czas leci i technologie sie zmieniaja dobrze widzec nowe nawiazanie do tematu - zobaczymy na ile rzeczowe i wartosciowe.
@hu-nows: I jeszcze odniosę się do "lenistwa" pokolenia Z...
1) Czy główna zasada programowania nie jest taka, żeby coś zrobić i się nie narobić? tzn. najprościej jak się da.
2) Co jest większym lenistwem: oglądanie Netflixa, czy oglądanie filmów o programowaniu na youtube?
3) Czy chodząc do jakiejkolwiek szkoły otwierasz tam książkę i uczysz się z niej, czy raczej oglądasz nauczyciela, który tłumaczy jakiś temat?

Wydaje mi się, że nie przemyślałeś
@wujek_stiopa: Młode pokolenie wychodzi z założenia " obejrzałem kurs więc mogę składać CV" bez żadnego własnego programu napisanego z głowy.. nie wiem dlaczego w ogóle muszę o tym przypominać - dobrze nauczysz się programować tylko samodzielnie pisząc programy i analizując błędy a nie oglądając jak ktoś pisze. W piłkę nożną też się nauczysz grać oglądając mecze w tv? Znajomość składni (zasad gry) to nie wszystko