Wpis z mikrobloga

Ostatnio w firmie w której pracuje, przyjęto nową osobę, dziewczynę która pochodzi z Ukrainy i niestety nie obyło się bez afery mianowicie, jej współpracownice wpadły na genialny pomysł, że klientów za które one są odpowiedzialne, przerzucą na nową osobę.
Prawdopodobnie sprawa nie wyszła by na jaw gdyby nie fakt, że owa Ukrainka przyszła do mnie i mówi mi, że chce odejść, bo nie daje rady ( umowa na okres próbny 3 miesiące ), pytam się dlaczego ? Opowiada mi, że obsługuje 6 różnych klientów i po prostu fizycznie nie jest w stanie wyrobić się z dokumentami.
Na początku pomyślałem, że sobie żartuje albo najzwyczajniej zmyśla, bo nikt w tej firmie nowo zatrudniony nie dostaje pod wyłączność chociażby 1 klienta. Oczywiście przejrzałem jej firmową pocztę i miała rację, sprawę przekazałem dyrektorowi firmy w poniedziałek ma podjąć decyzję. Szczerze mam nadzieje, że te laski które to zrobiły dostaną dyscyplinarki.

Serio im dłużej pracuje tym bardziej przekonuję się jak bardzo dorośli ludzie, chcą kogoś wykorzystać tylko po to aby w pracy dosłownie nic nie robić ()

#logikarozowychpaskow
#p0lka
#pracbaza
  • 73