Wpis z mikrobloga

Ostatnio w firmie w której pracuje, przyjęto nową osobę, dziewczynę która pochodzi z Ukrainy i niestety nie obyło się bez afery mianowicie, jej współpracownice wpadły na genialny pomysł, że klientów za które one są odpowiedzialne, przerzucą na nową osobę.
Prawdopodobnie sprawa nie wyszła by na jaw gdyby nie fakt, że owa Ukrainka przyszła do mnie i mówi mi, że chce odejść, bo nie daje rady ( umowa na okres próbny 3 miesiące ), pytam się dlaczego ? Opowiada mi, że obsługuje 6 różnych klientów i po prostu fizycznie nie jest w stanie wyrobić się z dokumentami.
Na początku pomyślałem, że sobie żartuje albo najzwyczajniej zmyśla, bo nikt w tej firmie nowo zatrudniony nie dostaje pod wyłączność chociażby 1 klienta. Oczywiście przejrzałem jej firmową pocztę i miała rację, sprawę przekazałem dyrektorowi firmy w poniedziałek ma podjąć decyzję. Szczerze mam nadzieje, że te laski które to zrobiły dostaną dyscyplinarki.

Serio im dłużej pracuje tym bardziej przekonuję się jak bardzo dorośli ludzie, chcą kogoś wykorzystać tylko po to aby w pracy dosłownie nic nie robić ()

#logikarozowychpaskow
#p0lka
#pracbaza
  • 73
najczęściej kwasy w pracy powstają przez kobiety poprzez podpuszczanie i rozpowiadanie różnych, nie do końca prawdziwych rzeczy na temat współpracowników


@Analitykzbozejlaski1_-: ja tam zauwazylem ze wbrew powszechnej opinii kobiety jak dostana jakies kierownicze stanowisko maja duzo wieksza szanse by im sodowa do lba uderzyla, usredniajac u szefow kobiet duzo czesciej mozna spotkac osobiste wycieczki i brak profesionalnego dystansu
Niczego do tej pory nie wiedzą, aktualnie sam dyrektor sprawdza czy nie doszło do pomyłek w zamówieniach, bo mówimy tutaj o naprawdę poważnych pieniądzach, gdyż proceder trwał jakieś 5 tygodni


@janmazoch: pracujesz w zakladzie pracy chronionej? Pytam, bo jesli to tak powazna sprawa to chyba jasne ze wczesneij czy pozniej ktos z gory sie zainteresuje jak idzie i wtedy wyjdzie na jaw kto to robi, wiec mnie ciekawi jak durnym trzeba
#!$%@?. czemu ja takich baitow nie jestem w stanie wymyslec ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak to jest, ze widze na pierwszy rzut oka, ze cos jest baitem, ze tysiac osob lapie sie na takie tanie gowno, a mimo wszystko, nawet jakbym chcial cos takiego wymyslec, to bym nie dal rady xD
@janmazoch dopiero będzie ciekawie jak się okaże że ta nowa osoba dobrze ogarnęła te zamówienia, wtedy kopara opadnie tym babom. Mam nadzieję że ta ukrainka zostanie z wami i będzie jakoś doceniona jak wszystko będzie ok.
@DryfWiatrowZachodnich: kierownicze? u mnie teraz w pracy trafiła się dziewczyna (wiekiem zbliżona do mojego, generalnie studentka, podobnie jak większość osób na piętrze na którym pracuje), która pracuje tutaj 1,5-2 lata i dostała umowę o pracę. Jej już sodówa do głowy uderzyła, bo dostała umowę o pracę....I to nawet nie ściemniam, wywyższa się w stosunku do innych ludzi, którzy w 80% mają uz...
@janmazoch: @tomislawniepelka: @DryfWiatrowZachodnich :

@tomislawniepelka: Zapraszam do pierwszego z brzegu korpo to zobaczysz z jakimi historiami można się spotkać ( ͡º ͜ʖ͡º)


Niestetety to prawda, korpo do siedliska ludzkiej patologii, można się spodziewać dosłownie wszystkiegoi historia OPa to naprawdę nic takiego... ¯\_(ツ)_/¯ jeżeli ktoś jest nowy i niedoświadczony w korpogierkach to bez problemu da się wykorzystać w ten sposób. Osobiście na zwolnienia dyscyplinarne był