Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny potwierdza się że im bardziej na zachód, tym bardziej cywilizowane społeczeństwo, marsz równości idzie we Wrocławiu bez żadnych problemów, nikt nie blokował, nikt nie rzucał kamieniami, nawet nikt nie wyzywał. Kontrmanifestantów było kilku.
#neuropa #wroclaw #polska #lgbt #homoseksualizm #teczowepaski #ciekawostki #bekazprawakow #bekazkatoli #4konserwy
saakaszi - Po raz kolejny potwierdza się że im bardziej na zachód, tym bardziej cywil...
  • 77
@zebatykocur: to powiedz mi jak długo w pokorze i milczeniu znosiłbyś codzienne upokorzenia, jakie środowiska LGBT doznają ze strony polskiego kościoła? To nie LGBT zapoczątkowało wojenkę z kościołem, to kościół odsądzając ich od czci i wiary, nazywając zboczeńcami, tolerując lub wręcz nawołując do agresji względem LGBT, stawiając homoseksualizm na równi z nienawiścią, pogardą, kłamstwem, zboczeniem, zdradą (pic rel.), nazywając LGBT zarazą, poszedł na otwartą wojnę

dziwisz się tym ludziom, że będąc
bacaa90 - @zebatykocur: to powiedz mi jak długo w pokorze i milczeniu znosiłbyś codzi...

źródło: comment_DnGDG8NISTmFPsl8bPVulPxtkfUyAgjn.jpg

Pobierz
moda na cipkomaryjki


@zebatykocur: Trudno raczej określić mianem "mody" indywidualną działalność uczestników marszów, którzy przynoszą tego typu obrazki (owe zasromane Maryje), tak jak "mody" nie stanowiły/stanowią bakelitowe lyngamy, przynoszone przez pojedynczych delikwentów podczas marszów na Zachodzie (może i w Polsce, acz o tym nie słyszałem i w sumie hipotetyczne albo incydentalne przypadki mię nie interesują, gdyż nie wpływają na obraz całości). I jedno, tj. wulgarne oraz przekraczające normy społeczne epatowanie anatomicznymi
@bacaa90 narracja kościoła jest inna: "Watykański kardynał przypomina też podstawowe fakty na temat homoseksualizmu. Podkreśla, że to nie orientacja seksualna, ale bycie dzieckiem Boga określa naszą najgłębszą tożsamość. Skłonności homoseksualne, choć są sprzeczne z ludzką naturą, same w sobie nie są grzeszne, o ile nie są pożądane czy rozwijane. Co innego relacje jednopłciowe. Są one poważnym grzechem i ranią tych, którzy w nich uczestniczą." https://kosciol.wiara.pl/doc/4156332.Kosciol-wobec-LGBT Załączone zdjęcie to incydent. Brak zdecydowanej reakcji
@patrykw17: ziomek dostał #!$%@? od ochroniarza, skończył ze złamaną jedynką.
Za co? Za całowanie się chłopakiem w klubie.
Ale nie, w polszy nie ma dyskryminacji
@Huntress:

Miasto znane na całą Polskę z #!$%@? MPK organizuje sobie marsz przez ścisłe centrum, powodując istny >paraliż komunikacyjny. No przecież co mogło pójść nie tak? #!$%@? #!$%@? kotek Wrocek i pora na CS'a XD

piszesz o procesjach we Wro?
@saakaszi: Nie rozumiem bólu dupy prawicowców. Oni też mają swoje marsze i jest ok, a jak ktoś ma marsze o innej tematyce to już nie? Sami walczą o wolność słowa i wypowiedzi, a blokują taką możliwość innym? To się kupy nie trzyma xD Moja racja jest mojsza xD Niech sobie po ulicach chodzą wszyscy - od białych marszy, przez marsze równości, po wolne konopie i co tam jeszcze chcecie. Każdy ma
@bacaa90:

1. Co to znaczy w sumie?
2. Na czym to ma polegać i czym skutkować?
3. Ja też nie mogę zgłosić do ubezpieczenia swojej partnerki
4. Ja też nie mogę z dziewczyną się rozliczyć wspolnie
5. Moja dziewczyna nie będzie po mnie dziedziczyc, chyba że jej przepiszę
6. Wystarczy upowaznienie
7. Nie ma z tym zadnego problemu
8. Moja dziewczyna też nie będzie miała renty po mnie
9. Jak wyżej