Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny potwierdza się że im bardziej na zachód, tym bardziej cywilizowane społeczeństwo, marsz równości idzie we Wrocławiu bez żadnych problemów, nikt nie blokował, nikt nie rzucał kamieniami, nawet nikt nie wyzywał. Kontrmanifestantów było kilku.
#neuropa #wroclaw #polska #lgbt #homoseksualizm #teczowepaski #ciekawostki #bekazprawakow #bekazkatoli #4konserwy
saakaszi - Po raz kolejny potwierdza się że im bardziej na zachód, tym bardziej cywil...
  • 77
@cockosova:

3. Ja też nie mogę zgłosić do ubezpieczenia swojej partnerki

4. Ja też nie mogę z dziewczyną się rozliczyć wspolnie
5. Moja dziewczyna nie będzie po mnie dziedziczyc, chyba że jej przepiszę
8. Moja dziewczyna też nie będzie miała renty po mnie
9. Jak wyżej
10. Jak wyżej

Ale Ty możesz się swojej dziewczynie oświadczyć i prawa te nabędziesz. Czy gej może się oświadczyć swojej miłości, z którą chce spędzić
Dajcie spokój z dyskusjami z tymi znudzonymi życiem dziecmi. Może z czasem wymyślą dla nich inne akcje, którymi będą mogli szokować na ulicach. Okres buntu u niektórych trwa bardzo długo, a tego typu umysły są bardzo podatne na manipulacje. Do tego ludzie w średnim wieku, którzy chcą być "cool".
I to robienie z siebie ofiar - pobicie krzyżem byłoby dla nich największym sukcesem chyba na takim marszu.

Rzucanie postulatami o związkach partnerskich
@nemis: Jesteś totlanym ignorantem i nawet nie wchodzę już w dyskusję, po prostu to byłoby niesmaczne. Same sofizmaty rozszerzenia i urojenia prawakoidalne i błędne informacje w głowie powodujące pisanie totalnych bzdur i przekłamań.
Takie pierwsze z brzegu:

Ciekawe czy LGBT w ogóle konsultuje to z homoseksualistami

Ciekawe czy homoseksualiści konsultują się sami ze sobą? Myśl myśl, może odpowiesz sobie sam kiedyś na to zasadne pytanie.
@nemis tak, tak, dzieciaczki, bunt, kościółek super, fajność, stare baby są brzydkie i w ogóle w marszu idą

Ja na ten przykład mam 29 lat, dzieciaczkiem już dawno nie jestem, okres buntu dawno mam za sobą, kolegów w internecie nie szukam.

Dostałeś wyżej ode mnie konkretną listę obejmującą 14 obszarów, w których osoby LGBT są dyskrykinowane. I co? Podjąłęś z tym jakąś merytoryczna polemikę?

Nie. Jedyne co byłeś w stanie zrobić to
@Tymajster: @bacaa90:

"#!$%@? głupoty i jesteś głupi". Tutaj kończą się argumenty. O ile przy LGBT można mówić o jakichkolwiek argumentach i treści merytorycznej.
Celem manifestacji jest głoszenie jakiego zdania, swoich racji, postulatów. Na tych "zlotach" nie nosicie nawet transparentów, nie pikietujecie o nic. Jako poboczny obserwator mogę uznać że chodzi o możliwość zorganizowania dyskoteki na ulicy, bo muzyka i taniec jest tam chyba zawsze (nie mówiąc już o obnoszeniu się
@nemis: 2+2=5
Tymajster: #!$%@? głupoty
Nemis: tak jak myslałem, brak argumentów.

A tera wysryw z równością. Chłopie wpadasz tutaj z ostrym fanatyzmem, jesteś głuchy na argumenty, Twój mózg tylko rzuca sloganami, nie przetwarza informacji jakie otrzymuje i chcesz żebym miał Cię za powaznego i równego mi rozmówcę?
@nemis: Piszę teraz do Ciebie ostatni post, zaprowadzę CIę za rączkę przez krainę Twojej głupoty (a raczej usilnego zapierania się w swojej iluzji i wypierania faktów):
1.W komantarzach powyżej podaję link do raportu na temat przemocy wobec osób LGBT w Polsce - konkluzja raportu: problem istnieje.
2.@cockosova podaje listę kilkunastu postulatów LGBT.
3.

Pomijam już brak jakiegokolwiek logicznego celu tych marszy.

Piszesz takie słowa, pomijasz punkty 1 i 2. To dowodzi