Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy,

Stuknęło mi właśnie pięć lat na wypoku.

Z tej okazji (i nie tylko, o czym niżej) przychodzę do Was zsolidnym #rozdajo . Mam dla Was grę planszową Zimna Wojna – nigdy nie rozegrałem całej partii, więc prawie nówka sztuka.

Zasady:

x Wygrywa jeden z plusujących.
x Czas do niedzieli 09.10.2019 r. g. 22:22.
x Losowanko za pomocą Mirkorandom (instrukcję na priv mile widziane :D ).
x Wysyłka na mój koszt do paczkomatu.
x Zielonki – nie tym razem :D

A teraz zasadniczy cel tego skoku na plusy ( ͜͡ʖ ͡€):

Całym tym #rozdajo chciałem Was zachęcić do dorzuceniu paru groszy na zbiórkę: POMAGAMY PANI DOROCIE

Pani Dorota to fajna babka z dużą chęcią i siłą do życia. Zawodowo pomaga innym pracując w szpitalu, a do tego jest mega fanką zespołu KULT - z resztą wszystko o niej w opisie zbiórki.

Zbiórka na finiszu i brakuje zaledwie 10% sumy więc tym bardziej potrzeba mobilizacji – cel jest bardzo blisko ! Jeżeli nie masz luźnych środków na wsparcie to pluśnij chociaż wpis żebyśmy wpadli w gorące.


Dzięki za pomoc !

#gry #grybezpradu #kult
Erebor - Cześć Mircy, 

Stuknęło mi właśnie pięć lat na wypoku.

Z tej okazji (i ...

źródło: comment_LSHlxJ8mchbmDB5qgK8VwxInrbe1NYIC.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
[ROZDAJO+]

Mircy plusy idą fajnie, zbiórka trochę gorzej ()

Dlatego, dla lepszego boosta:

Dla pierwszej osoby, która dziś o 21:37 prześle mi potwierdzenie wpłaty dowolnej kwoty na zbiórkę (wystarczy screem maila, który przychodzi z siepomaga) mam ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
! 15 % zniżki do kina Helios na dowolny seans.
! zniżka tylko dla biletów normalnych, nie
  • Odpowiedz
@nilfheimsan: () teraz wszytko w rękach bogów mirkorandom. Ponoć pomaga złożenie ofiary z części, którymi ocierają się koziołki, a których wolałbyś nigdy nie mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)- #pdk
  • Odpowiedz
Jak nie wygram, a znając moje szczęście to nie mam na co liczyć.. to może ktoś ma do odsprzedania? Uwielbiam Zimną Wojnę!
  • Odpowiedz