Wpis z mikrobloga

Jakie to jest żałosne. Na FB wyświetliło mi post z zestawieniem politycznym odnośnie "praw kobiet", czytam, czytam ale patrzę: są tylko 4 z 5 ugrupowań. Czytam sobie komentarze i ktoś się pyta dlaczego nie ma "Konfederacji", ktoś inny mu odpowiada że przecież "Konfederacji" nie ma sensu umieszczać bo większość odpowiedzi byłaby na "nie". Pytam: "To dlaczego w zestawieniu jest PSL, który tylko na jedno pytanie ma odpowiedź tak?". Po chwili mój komentarz zniknął, dostałem blokadę że mogę tylko oglądać a nie mogę nic polajkować ani nikomu odpowiedzieć. Odświeżam po kilku minutach a większość z niewygodnych pytań zostało usuniętych xDDD To jest ta wolność słowa i wysławiania poglądów wg Lewicy?

Gdyby jeszcze te komentarze były wulgarne, wprowadzały zamieszanie ale to były normalne, kulturalne pytania i zostały skasowane bez żadnego powodu. Już nie mówiąc o tym, że całe to zestawienie jest pięknie zmanipulowane i ułożone pod konkretny wynik aby tylko wyszło, że to Lewica walczy o prawa kobiet.

A gdzie prawa mężczyzn i aborcja dla facetów? Dlaczego kobieta ma mieć bezwzględne prawo decydowaniu o ciąży do 12 tygodnia skoro to jest też w połowie "dzieło" mężczyzny, a mężczyzna nie ma nic do gadania? Dlaczego gdy kobieta chce dziecko to mężczyzna musi płacić alimenty, ale jeżeli to kobieta nie chce dziecka to jest gadanie "jej ciało, jej sprawa"? Niech sobie usuwają ciążę kiedy chcą ale niech to będzie sprawiedliwe i niech facet też ma możliwość zrezygnowania z ojcostwa "ot tak".

Link: https://www.facebook.com/dziewuchydziewuchom/posts/3051934944881500

#afera #facebook #bekazlewactwa #konfederacja #polityka
Rst00 - Jakie to jest żałosne. Na FB wyświetliło mi post z zestawieniem politycznym o...

źródło: comment_1qWrhqAv30X1KeyzdSJLj9SF2mrtqhpm.jpg

Pobierz
  • 92