Wpis z mikrobloga

Jakie to jest żałosne. Na FB wyświetliło mi post z zestawieniem politycznym odnośnie "praw kobiet", czytam, czytam ale patrzę: są tylko 4 z 5 ugrupowań. Czytam sobie komentarze i ktoś się pyta dlaczego nie ma "Konfederacji", ktoś inny mu odpowiada że przecież "Konfederacji" nie ma sensu umieszczać bo większość odpowiedzi byłaby na "nie". Pytam: "To dlaczego w zestawieniu jest PSL, który tylko na jedno pytanie ma odpowiedź tak?". Po chwili mój komentarz zniknął, dostałem blokadę że mogę tylko oglądać a nie mogę nic polajkować ani nikomu odpowiedzieć. Odświeżam po kilku minutach a większość z niewygodnych pytań zostało usuniętych xDDD To jest ta wolność słowa i wysławiania poglądów wg Lewicy?

Gdyby jeszcze te komentarze były wulgarne, wprowadzały zamieszanie ale to były normalne, kulturalne pytania i zostały skasowane bez żadnego powodu. Już nie mówiąc o tym, że całe to zestawienie jest pięknie zmanipulowane i ułożone pod konkretny wynik aby tylko wyszło, że to Lewica walczy o prawa kobiet.

A gdzie prawa mężczyzn i aborcja dla facetów? Dlaczego kobieta ma mieć bezwzględne prawo decydowaniu o ciąży do 12 tygodnia skoro to jest też w połowie "dzieło" mężczyzny, a mężczyzna nie ma nic do gadania? Dlaczego gdy kobieta chce dziecko to mężczyzna musi płacić alimenty, ale jeżeli to kobieta nie chce dziecka to jest gadanie "jej ciało, jej sprawa"? Niech sobie usuwają ciążę kiedy chcą ale niech to będzie sprawiedliwe i niech facet też ma możliwość zrezygnowania z ojcostwa "ot tak".

Link: https://www.facebook.com/dziewuchydziewuchom/posts/3051934944881500

#afera #facebook #bekazlewactwa #konfederacja #polityka
Rst00 - Jakie to jest żałosne. Na FB wyświetliło mi post z zestawieniem politycznym o...

źródło: comment_1qWrhqAv30X1KeyzdSJLj9SF2mrtqhpm.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@podjad3k: a jaki ty masz argument za zabranianiem picia alkoholu i palenia papierosów kobiecie w ciąży?


@trejn: Bo dotyczy to dziecka, czyli obywatela i wbrew temu co wy prawaki myslicie - dziecko nie jest wlasnoscia rodzicow, bo to nie przedmiot.
  • Odpowiedz
  • 3
@Rst00 I dlatego nigdy nie dojdą do władzy, darmowa antykoncepcja, aborcja, edukacja seksualna, klauzury sumienia, świeckie państwo itd. te postulaty 80% Polaków ma głęboko w dupie, bo to nie zmieni w ani 1% ich życia.
  • Odpowiedz
sam nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem nawet jaką partię polityczną popieram

@Rst00: To do mnie? A gdzie piszę, o jakimkolwiek twoim poparciu? Chyba ci się posty pomyliły. Możesz jaśniej?

była publiczna strona, fanpage - gdzie każdy mógł skomentować i zobaczyć zawartość. To tak jak z TVP

Nie wiem jak to skomentować, prywatny wpis porównywany do utrzymywanego z podatków tvp. Dobrze się czujesz?
Zaraz, zaraz. Nie wierzę w przypadek, niech no
biliard - > sam nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem naw...

źródło: comment_bTp2rkRk5oiLiL60EDyHKo4b7pkyoiVL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To do mnie? A gdzie piszę, o jakimkolwiek twoim poparciu? Chyba ci się posty pomyliły. Możesz jaśniej?


@biliard: oczywiście, że tak. Wywnioskowałem to z Twojego fragmentu: Serio, wydaje ci się, że należy mieć żal do prywatnych wpisów na tematy interesujące głównie kobiety, że nie rozchwalają pajaców typu Korwin czy Winnicki?. Uznałem że masz mnie za kuca, który teraz prowadzi jakąś wojnę bo oni nie wymienili Konfederacji. Gdyby tam zamiast Konfederacji nie było PSLu to bym napisał taki sam post.

Nie wiem jak to skomentować, prywatny wpis porównywany do utrzymywanego z podatków tvp. Dobrze
  • Odpowiedz
@Rst00: Lwia? Pod raportem masz wyszczególnione wszystkie wykopy, są linki. Sam sprawdź - no i kolejna nieprawda. Zresztą wiedz, że nawet gdybyś nie 100x, a raptem 10x więcej wykopywał tego szitu niż zakopywał, to nadal kwalifikowałbyś się na szura. I dla jasności - oznaczone przez moderację nie znaczy widzimisię. Pod tym pojęciem mieszczą się wszystkie wykopy, włączając te bez ingerencji moderacji, których jest zasadnicza większość (to zresztą można sprawdzić po
  • Odpowiedz
@Rst00 Jakoś to, że drukarz mógł odmówić drukowania ulotek lgbt było super, ale jak nawet głupi profil na fb pominie Waszą ukochana konfederacje to dupa piecze xD iks de z Was szury.
  • Odpowiedz
Aha czyli matka jak nie chce odpowiedzialnosci bo nadstawiala cipska to sobie usuwa i wszystko ok a jak ojciec nie chce a nie moze nic zrobic zanim nie wylezie to juz ok


@dzikiwonsz121: Tak. Bo przy dziecku to kobieta ponosi konsekwencje zdrowotne ciąży. A facet może sobie #!$%@?ć - na co nie można pozwolić.

BTW nie płacisz alimentów za już abortowany płód, więc aborcja rozwiązuje problem u obu stron.
  • Odpowiedz
@mistellaire: A mezczyzna nie ponosi konsekwencji psychicznych? oczywiscie ze mozna i trzeba dac wybor bo nie moze byc tak ze jedna strona sobie moze uniknac konsekwencji jak chce a druga nie

pod warunkiem ze kobieta jej dokona
  • Odpowiedz
@mistellaire: Ty nie rozumiesz, że skoro kobieta ma prawo zrzec się praw do dziecka przy jego narodzeniu i je po prostu zostawic w szpitalu to facet również powinien mieć taką możliwość? W przeciwnym razie mówimy o dyskryminacji mężczyzn. Ciekawe jest to, że nie widzisz swojej obłudy. Jeśli kobieta LUB ojciec nie chcą mieć dziecka - powinno dokonywać się aborcji, powinna być ona legalna. Jeśli kobieta jest na tyle #!$%@?, że
  • Odpowiedz