Wpis z mikrobloga

@Anty_Chryst: obejrzalem ostatnią konferencje fejmu i ostatnia ksw
na tej pierwszej jakies dzieciaki ktore maja juz niezle odpaly w bani (poza najmanem ktory prezentowal jednak soba jakis poziom)
a na drugiej prawdziwi dżentelmeni, potrafia sie zachowac i #!$%@? (czego nie mozna powiedziec o tych z tego cyrku)
#!$%@? przepaść
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beatmagpl: jak chcesz porównywać to musisz to podzielić na kategorie
oprawa wizaulna konferencji fame>ksw
zachowanie zawodników ksw>fame
itd.
mnie sie np trudno oglądało konferencję ksw bo gowno bylo słychać, jakość dzwieki cbujowa, wizualnie tragedia, jak zawodnicy schodziki z tego podestu to też beka bo nawet schodków nie bylo ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beatmagpl: mnie też sie ciężko oglądało tą konferencje, wcześniejsze były lepsze ale jak to mówią, każdy sie kiedyś uczył, chcieli spróbować czegos innego, spróbowali, nie wyszlo i lecimy dalej ¯\_(ツ)_/¯
lepiej sie rozwijać i zaliczać wpadki z których mam nadzieję wyciągną wnioski aniżeli stać w miejscu cały czas
@Anty_Chryst: nie no do tej pory sie rozwijali z gali na gale ale teraz cofneli sie jeszcze o wiele wczesniej niz ich początki xD jesli chodzi o oprawe wizualna to tez juz sie zaczyna to robic malo przyjemne dla oka mysle ze za duzo kombinuja. Ale to pewnie ta wielka firma Bombla xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@beatmagpl: wpadki sie zdarzają xd zobaczymy jak wypadnie druga konferencja i czy wyciągną wnioski, jeśli nie to dopiero wtedy mozna mówić o cofnięciu w rozwoju xd
tak w sumie to największym problem byl zdupy, to on w głównej mierze #!$%@?ł całą konfe xd
@Anty_Chryst: no 2 odsłona pokaże czy wyciągnają jakieś wnioski
ja wierze ze i z dupy by dal rade to dobrze zrobic bo jednak to nie jest glupi koles ale on zupelnie zle podszedl do tematu. zobaczymy :))
a gola to przyjeb
od zawsze o nim tak myslalem. zaloze sie ze to prowo z rakonikiem to tez jego pomysl