Wpis z mikrobloga

#wybory Na kogo głosować żebyśmy nie srali pod siebie przez następne 4 lata? #polityka

Na kogo głosować 13 pażdziernika?

  • PSL 5.7% (252)
  • PIS 6.9% (306)
  • SLD 16.8% (750)
  • Konfederacja 52.1% (2324)
  • KO 18.5% (826)

Oddanych głosów: 4458

  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Latarenko: w czasie wyborów odpalę na na głośniku hymn ZSRR maszerując dumnie po mieście i ceremonialnie postawie krzyżyk przy dowolnym towarzyszu z lewicy, nie ważne przy którym bo jesteśmy jednością ()ゞ
  • Odpowiedz
@Latarenko: Jedyna wolnościowo gospodarcza siła w tych wyborach: Konfederacja. Jak zaczną mieć 40% w sondażach i dalej będą mówili głupoty światopoglądowe to wtedy pomyślę, ale póki co bez obaw i z czystym sumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Czyli ten portal nie jest stracony jeszcze tylko Korwinowcy jaj nie mają by się ujawnić a płatne i darmowe trolle ujadają na konfederacje uważając że jest straszniejsza niż PiS ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ponad 26 wiosen na karku, a ja nadal za Korwinrm. Trzeba tylko umieć słuchać co mówi i myśleć, a nie wierzyć w przekręcone i wyrwane słowa.

Podobnie jest z resztą ekipy. No ale przede
  • Odpowiedz
Sam nie popieram ani Korwina ani PSL ale, tylko ich wejście do Sejmu gwarantuje zmianę, i brak większości dla PISu ¯_(ツ)_/¯


@trejn: wejście pięciu ugrupowań nie gwarantuje braku większości dla PiSu, bo zależy ile ci nakręcą procent - ale na pewno zwiększa szansę na to, by nie zgarnęli >230 mandatów. Dlatego mimo że głosuję na inne ugrupowanie to chciałbym, aby wszystkie pięć komitetów wprowadziło swoich ludzi.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mlucek: ja to widzę inaczej hmm zagłosowanie na każdą mniejsza partie odbierze posła PiSowi i teraz nie jest ważne na kogo zagłosujecie najważniejsze jest aby PiS nie rządził samodzielnie. Głosowałem w swoim życiu już na wiele partii i jak mnie zawiodła zmieniałem swój głos przy kolejnych wyborach lecz teraz faktycznie ciężko cokolwiek wybrać więc trzeba rozplanować komu dorzucić aby innemu zabrakło
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator: Korwin to nie jest głupi człowiek ale c-----y populista, w sensie c-----y no, swój główny cel spełnia, czyli ciagnie subwencje jedzie hype wagonem na plecach kuców i reszty młodych chłopców w wieku pokwitania i ciagnie forsę więcej mu nie trzeba. A bankowo nie trzeba mu wejść do sejmu bo tam trzeba będzie coś robić, chociaż w parlamencie ue c---a robił cały czas i kuce tak mówili że rozwala to
  • Odpowiedz
@sorek: No tak, lekka p-------a wyrwana z kontekstu, kobiety są głupie to też wyrwane z kontekstu, niepełnosprawni to debile to też wyrwane z kontekstu. Wszystko wyrwane z kontekstu. Korwa to populista który łechta ego jednostek najmniej inteligentnych, którzy z nim się identyfikują bo trafia do nich prosty przekaz bez żadnego przemyślenia i wartości albo do naiwnych dzieci które mają problemy z racji burzy hormonalnej. Tez byłem kucem w gimnazjum, też
  • Odpowiedz
@Latarenko: Problem jest taki, że jeszcze nie tak dawno, Korwiny były kontrowersyjne ale wciąż logiczne. W tej chwili to zbiorowisko oszołomów z różnych kręgów. Niby każdy ma jakiś sensowny postulat ale też ma potężnie słabą skrajność. Kościółkowiec, ultranarodowiec, antyszczepionkowiec itd.
  • Odpowiedz
@Kredyt0Procent: kondominium jest i nawet Szydło o tym mówiła a JKM nie mówił o tym, że kobiety są głupsze tylko średnio mniej inteligentne. To nie znaczy, że nie na kobiet które są inteligentne lub bardziej od wieku facetów.
  • Odpowiedz