Wpis z mikrobloga

#wybory Na kogo głosować żebyśmy nie srali pod siebie przez następne 4 lata? #polityka

Na kogo głosować 13 pażdziernika?

  • PSL 5.7% (252)
  • PIS 6.9% (306)
  • SLD 16.8% (750)
  • Konfederacja 52.1% (2324)
  • KO 18.5% (826)

Oddanych głosów: 4458

  • 155
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 222
@JaTuNowy: bo "spełnianie obywatelskiego obowiązku" i głosowanie na ludzi, którzy jawnie wierzą w teorie spiskowe to głupota. Z drugiej strony głosowanie na jakąkolwiek z tych partii to absurd.
  • Odpowiedz
@JaTuNowy: bo połowa to lunatycy, którzy w 21 wieku w centralnej starej wykrwawionej Europie #!$%@?ą o wprowadzeniu monarchii, a druga połowa chce delegalizacji aborcji w każdym przypadku w imię swojego czystego sumienia mając w dupie dobro samych zainteresowanych?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
@JaTuNowy: o lol, czyli wierzysz w kondominium rosyjski-niemieckie pod żydowskim nadzorem powierniczym? Albo w to, że kobiety naturalnie są głupsze od mężczyzn? To są słowa przedstawicieli konfederacji.
  • Odpowiedz
@Mlucek: chcą również zmiejszyć biurokrację i zwiększyć kwotę wolną od podatku.

Ale moim największym za jeśli chodzi o głosowanie na konfederacje jest zmiana rozkładu sił w sejmie.
  • Odpowiedz
@Kredyt0Procent: nazwij mnie dzieckiem i wytknij rzekome braki w czytaniu ze zrozumieniem. Filozof #!$%@? z wykopu xD

@Latarenko: 6 głosów na Konfederacje...

Myślałem,że dzieci mają na 8 do szkoły?


To twój pierwszy post

Jeśli chodzi ci o 2 post w którym mówisz

Z drugiej strony głosowanie na jakąkolwiek z tych partii to absurd.

I oczekujesz, że się domyśle, że na nic nie glosujesz to powiedz mi w czym był problem
  • Odpowiedz
@Deska_o0: na prawdziwe wybory chodzą sami "dorośli" i co z tego skoro poświecenie im przed oczami pieniędzmi, które wcześniej wyciągnęło się z ich własnego portwela przysłania zdrowy rozsądek? Tyle właśnie znaczy ta wasza dorosłość.
  • Odpowiedz