Wpis z mikrobloga

@ms93: to też jest w punkt. Problemem tego kraju jest to, że w zasadzie nie masz alternatyw. Większość głosuje przeciwko pis/po. Jak słyszałem to większość ludzi z mojego otoczenia pójdzie na PiS, bo dali 500+ i kupili tym ich głosy, a mają po kilkoro dzieci, więc robi się 1000+ minimum.
PO to żenujący politycy (rzucanie kamieniami w dinozaury XD)
Reszta, poza konfederacją i lewicą, do której mi daleko, nie ma szans
Mój głos idzie na leicę. Oni przynajmniej dbają o prawa kobiet


@Irenkagoz: "prawa kobiet" czyli kolejne przywileje i państwo opiekuńcze i eksploatowanie mężczyzn. To że kobiety głosują na złodziei którzy okradają resztę społeczeństwa na nieroby-madki z gówniakami jest bardziej pewne niż to że jutro będzie dzień. Takie głosy przewidywalne powinny być mnożone razy 1/4 bo jawnie szkodzą interesowi społecznemu.
@mastix: w kontekście edukacji seksualnej konserwatyści i prawicowcy wolą żeby dzieci nie miały zielonego pojęcia o tym, żeby nie dawać dotykać się obcym, żeby uważać na osoby obce które sprawiają wrażenie miłych i chcą zapraszać na jakieś jedzenie albo coś aby poznawać swoje ciało i nie mieć kompleksów, ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Mają mylne pojęcie że na takich zajęciach prowadząca usiądze na biurku i sobie