Wpis z mikrobloga

Piątkowe, merytoryczne Q&A
Mało ostatnio na tagach merytoryki, sam wdaje się w kłótnie zamiast napisać jakiś artykuł (możecie napisać o czym chcielibyście żebym napisał), chciałbym aby pod tym postem były tylko dyskusje okołosportowe bez atakowania czyjejś osoby. Od siebie mogę odpowiadać na tematy związane ze sportami siłowymi (trójbój, street liftingu, powerbuildingu), przygotowaniem motorycznym, żywieniem oraz suplementacją w sporcie.
Chciałbym żeby wypowiadali się także inni eksperci z tagu między innymi: @Kasahara @IntruderXXL @Poemat
Jeżeli się przyjmie chciałbym tworzyć to regularnie.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta
  • 91
  • Odpowiedz
140 bez szczególnego treningu pod to. Gdybym nie wszedł obecnie robiłbym 200-210.


@Darksed: Jasne, a ja jakbym wszedł na koks to już bym ~300kg wyciskał... Niestety ale nie możesz tak mówić. Czyli co koks daje kilka kilogramów tylko?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darksed: Chcąc wyciskać jak najwięcej na ławie powinienem dążyć do jak najszerszego legalnego chwytu czy są jakieś odstępstwa od tej reguły?
  • Odpowiedz
@vizori: Niekoniecznie najszerszy chwyt to najsilniejszy chwyt, często wręcz odwrotnie. Zależy to od twojej budowy, mój najsilniejszy chwyt to odrobinę szerzej niż palec serdeczny na pierścieniu. Zmnieniaj szerokość w każdym mezocyklu aż znajdziesz najkorzystniejszy dla siebie.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Zbudować jak największe piersiowe( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet jak nie będziesz dużo wyciskał to chociaż klata będzie #!$%@? xD Ja stawiam na dużą hipertrofię piersiowych a one odwdzięczają się tym że dużo wyciskają i się nie rozwalają xD
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Muszę usunąć twóją odpowiedź bo po 1 miało być merytorycznie a po 2 bez obrażania, nie podajesz żadnych argumentów oprucz najazdu na moją osobę na co sobie nie pozwolę, możesz kontynuować temat na pw. Prowadź ciężkie życie naturala dalej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz