Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ćwiczysz coś? Wiem że dieta to 2/3 całości, ale jakaś aktywność musi być. Ja nic nie doradzę, tylko sam zasięgnę porady-te posiłki to masz jakoś godzinowo rozpisane na sztywno? Pytam, bo u mnie jest aktywność fizyczna (basen) ale za dietę za cholerę nie umiem się wziąć.
@h3r3tic: Generalnie o tej samej porze jem zazwyczaj śniadanie i obiad. Reszta posiłków dowolna. Nie jem też na około 4h przed snem. Póki co nie ćwiczę, bo uznałem, że nie ma sensu ciągnąć wszystkich srok za ogon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@VIX3R: @azterias: Dzięki! Znacie jakiś sposób, żeby było to jak najmniej uciążliwe? Właśnie z uciążliwością mi się to kojarzy.
@crespo: Dla mnie sukcesem jest to, że udało mi się relatywnie bezboleśnie zmienić styl odżywiania. Wbrew pozorom, biorąc pod uwagę długofalowe skutki dla zdrowia jest to sukces (ʘʘ)
@Poranekk: No bo to nie jest tak naprawdę nic trudnego, można jeść zdrowo i smacznie. Nie ma co się zachwycać bo to nie jest sukces tylko pierwszy krok w dobrą stronę. Jak nie pójdziesz za ciosem to nic z tego na dłuższą metę nie będzie. Wyeliminowanie/ograniczenie przetworzonych produktów a tym bardziej mięsa nie oznacza też automatycznie, że jesz zdrowo bo tak naprawdę teraz nie wiesz ile kcal i makro/mikroskładników dostarczasz organizmowi.
@crespo: Wcześniej też nie wiedziałem. Wszystko przede mną. Tak jak mówiłem nie chce łapać wszystkich srok za ogon, bo wiem, że jeśli wprowadzę zbyt wiele nowości to jest możliwość, że nic z tego nie będzie. Dzięki za ten konstruktywny komentarz. W ciągu najbliższych dni doczytam jakie dokładnie są normy i uwzględnię w swojej diecie.